E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

realin

Atletico "thumbon" publikisht Realin pas ankesave të shumta Atletico Madrid ka thumbuar rivalët e qyteti Real Madridin pas ankesave të shumta që ka bërë klubi i Los Blancos, shkrua
"Nuk gabon asgjë", Gjimshiti vlerësohet pas ndeshjes me Realin Atalanta, disi edhe e pafat në mbrëmjen e djeshme të Ligës së Kampionëve teksa mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 17-të
Prag ndeshja me Realin, Gasperini: Ata transformohen në Champions Berat Gjimshiti pritet të jetë titullar mbrëmjen e sotme kundër Real Madridit, ndërsa trajneri Gasperini ka thënë se sku
Ylli i Lazios paralajmëron Realin: Atalanta nuk do jetë e lehtë Mesfushori i Lazios, Luis Alberto ka paralajmëruar Real Madridin se Atalanta nuk do jetë e lehtë që të mposhtët. "Los
"Dikur e shikonim në TV, tani përballemi në fushë", Gjimshiti kërcënon Realin Atalanta mbërrin për të dytin vit radhazi në fazën me eliminim direkt në Champions League. Por nëse sezonin e shkuar
Rritet vlera e skuadrës së Atleticos, kalon Realin por jo Barcelonën Atletico Madridi kohën e fundit është duke shkëlqyer në La Liga. Skuadra e drejtuar nga Diego Simeone nuk di për humb
Zidane: Përse ta lë Realin? Unë bëj atë që dua Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur për gazetarët para ndeshjes ndaj Getafes. "Los Blancos" po përbal
Tha se 85% e gjyqtarëve mbështesin Realin, Iturralde reagon ashpër ndaj Piques Ish-gjyqtari spanjoll, Eduardo Iturralde, ka reaguar ndaj komenteve të mbrojtësit të Barcelonës, Gerard Pique, i cili th
Milinkoviç-Saviç del hapur: Që i vogël, ëndërroj të luaj me Realin Sa herë që hapet merkatoja, emri i mesfushorit serb Sergej Milinkoviç-Saviç është një nga më të lakuarit, por Lazio vijo
Nuk kanë fund problemet për Realin, Ramos i nënshtrohet operacionit Sikur të mos mjaftonin rezultatet negative dhe dëmtimet e shumta këtë sezon, tashmë te Reali i Madridit duhet të bëjnë e
Ramos dhe Hazard në stërvitje të plotë me Realin Ka lajme të mira për trajnerin Zinedine Zidane, ngase ishte në gjendje të mirëpres Sergio Ramosin dhe Eden Hazardin në s
Realin konfirmon shërimin e Zidane nga Covid-19 Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është shëruar nga COVID-19 dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje. Tekn
Lajme pozitive për Realin, 3 yjet e skuadrës kthehen në stërvitje Real Madridi është duke u përgatitur për ndeshjen e radhës kundër Huescas. Pas humbjes befasuese nga Levante, "Los Bl
Levante surprizon Realin në shtëpi, e mposht me përmbysje (VIDEO) Real Madrid ka humbur ndeshjen ndaj Levantes e vlefshme për xhiron e 21-të të La Ligas. Këtë ndeshje pati mungesa të
Reali me 10 lojtarë kalon në avantazh ndaj Leventes (VIDEO) Reali ka mbetur me 10 lojktarë që nga minuta e 10' e takimit pas daljes me karton të kuq të Militaos. Kjo siduket nuk
Kroos dëshiron të fitojë këtë trofe me Realin këtë sezon Toni Kroos është dëshmi se fituesit nuk lodhen duke fituar, kjo pasi ai veçse ka në koleksionin e tij katër Liga të Kamp
Prezantohet Ozil: Fenerbahcen nuk e krahasoj as me Realin Pas zyrtarizimit të kalimit te Fenerbahce dhe hedhjes së firmës mbi kontratë për 3 sezone e gjysmë, ka ardhur edhe preza
Media katalanase akuzon Realin: Po fsheh të ardhurat Madridi dhe Katalonja janë në "luftë" për gjithçka. Aspekti sportiv shoqërohet dhe nga ai mediatik. Vetëm një ditë pa
Mbappe do me çdo kusht Realin, oferta e PSG nuk ia mbush syrin Kylian Mbappe i ka idetë e qarta. Ai nuk ka ndërmend të rinovojë me ekipin e PSG dhe e ka vendosur se do të largohet nga
Alaba ka arritur marrëveshje me Realin? Babai i austriakut mohon gjithçka Babai i David Alabas ka mohuar raportimet se djali i tij ka arritur marrëveshje me Real Madridin. Marca raportoi se a