reali

Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
Eliminuan Realin, Sterling: E kishim energjinë dhe pasionin City e ka mposhtur skuadrën e Realit sonte në Ligën e Kampionëve ku edhe ka siguruar një vend në top 8 skuadrat më të mi
"Tronditet" Reali, Manchester City shënon golin e dytë (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e dytë përballë Raealit, duke i rritur shpresat citizens për kualifikim. Për vendasi
Sulmuesi i Realit mposht koronavirusin, por humb sfidën e Champions Pasi rezultoi pozitiv me Covid-19, Mariano Diaz ka dalë negativ në testin e fundit. 11 ditë pas u konfirmua pozitiv m
Nuk pranoi të luaj në Champions, Bale argëtohet duke luajtur golf Gareth Bale u la jashtë skuadrës së Real Madrid për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve kundër Man Cityt. Sonte me fi
Komentuesi i kujton realitetin kryeministrit: Nuk kam asnjë të ardhme në vendin tim Një qytetar i ka komentuar në profilin e tij kryeministrit Rama. Ai i kujton Ramës se Shqipëria është një vend i beku
Reali do ti nënshtrohet për herë të tretë testeve ndaj Covid-19, një lojtar ende i infektuar Futbollisti i Real Madridit, Mariano Diaz, është ende i infektuar me Koronavirus. Sipas medias spanjolle "El Chiringu
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko
Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Tashmë kjo mund të realizohet, por ka një kusht Shqipëri, Kosovë, Serbi, Turqi, SHBA, etj.: Kush do të vijë në Gjermani nga një vend që ndodhet në listën me 130 vende t
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Kush është Hilda, bukuroshja shqiptare që fitoi reality show-n (FOTO LAJM) "She's On Top" ishte reality show më i fundit i cili i vendosi modelet aspiruese kundër njëra-tjetrës në një seri sfidas
FENOMENALE/ Super kombinim me Pjanic, CR7 shënon dhe i jep avantazhin Juves (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë avantazhin Juventusit përballë Sampdorias në minutat shtesë të pjesës së parë. Portugezi
16 vite pjesë e Realit, Zidan nuk pyet dhe largon nga skuadra të birin Djali i Zinedin Zidan, Lukas, i cili mban rolin e portierit me shumë mundësi do të largohet nga Real Madridi në këtë mer
Reali fillon shitjet, shpreson të mbledh 180 milionë euro Tifozët e Real Madrid presin që blerjet të mbizotërojnë në klub gjatë verës, por njëherë lubi i Los Blancos do t’i zhgën
Kryevepër, Calhanoglu realizon supergol (VIDEO) Hakan Calhanoglu ka kaluar në avantazh Milanin ndaj Atalantas me një super supergol në minutën e 14. Turku dërgoi top
Zhbllokohet finalja, realizon Neymar (VIDEO) PSG po fiton 1-0 në finale ndaj Saint Etiene me golin e Neymar. Braziliani e dërgoi topin në rrjetë pas gjuajtjes së
Dopieta e Ronaldos dërgon Juven drejt titullit (VIDEO) CR7 është njeriu vendimtar për Juventusin. Portugezi ishte protagonisti kryesor në fitoren 2-1 ndaj Lazios, shkruan A
Ronaldo spektakolar, realizon dy gola në 3 minuta (VIDEO) Ronaldo i papërmbajtshëm. Portugezi ka shënuar 2 gola në 3 minuta në ndeshjen ndaj Lazios. Fillimisht CR7 Realizo
Nuk ka pushim, Guardiola "shtrydh" lojtarët për ndeshjen ndaj Realit S’ka pushim për lojtarët e Manchester City. Pep Guardiola nuk do t’i japë lojtarëve të Manchester Cityt pushim në fun