999 rezultate për

real

Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
Eliminuan Realin, Sterling: E kishim energjinë dhe pasionin City e ka mposhtur skuadrën e Realit sonte në Ligën e Kampionëve ku edhe ka siguruar një vend në top 8 skuadrat më të mi
"Tronditet" Reali, Manchester City shënon golin e dytë (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e dytë përballë Raealit, duke i rritur shpresat citizens për kualifikim. Për vendasi
CHAMPIONS/ Mbyllen 45 minutat e para mes Man.City - Real dhe Juventus - Lyon, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy super ndeshjet sotme mes Manchester City - Real Madrid dhe Juventus - Lyon. Të dyja
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Real Madridit që në minutën e 9'. Autori i golit është Sterl
Sulmuesi i Realit mposht koronavirusin, por humb sfidën e Champions Pasi rezultoi pozitiv me Covid-19, Mariano Diaz ka dalë negativ në testin e fundit. 11 ditë pas u konfirmua pozitiv m
CHAMPIONS/ Manchester City - Real Madrid, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Rikthehet sonte kompeticioni më madhështor Europian për klube, Champions League. Pak minuta na ndajnë nga super ndesh
Nuk pranoi të luaj në Champions, Bale argëtohet duke luajtur golf Gareth Bale u la jashtë skuadrës së Real Madrid për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve kundër Man Cityt. Sonte me fi
"Çfarë po bëj këtu?" Makthi që përjetoi Anelka gjatë kohës së tij te Real Madrid Nicolas Anelka ka treguar se aventura e tij tek Real Madrid ishte një tmerr i vërtetë. Francezi ka treguar për eksper
Zbulohet arsyeja pse Lewandowski refuzoi ofertën marramendëse nga Real Madrid Pavarësisht se Real Madrid është një nga klubet më të rëndësishëm në botë, gjatë historisë së gjatë të skuadrës ka qenë
Komentuesi i kujton realitetin kryeministrit: Nuk kam asnjë të ardhme në vendin tim Një qytetar i ka komentuar në profilin e tij kryeministrit Rama. Ai i kujton Ramës se Shqipëria është një vend i beku
Reali do ti nënshtrohet për herë të tretë testeve ndaj Covid-19, një lojtar ende i infektuar Futbollisti i Real Madridit, Mariano Diaz, është ende i infektuar me Koronavirus. Sipas medias spanjolle "El Chiringu
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Ceballos suprizon Arsenalin me deklaratën e fundit Dani Ceballos ka thënë se e ardhmja e tij nuk do të qëndrojë domosdoshmërisht me Arsenalin, pavarësisht se ndihmoi skuad
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko
Doni të udhëtoni drejt Gjermanisë? Tashmë kjo mund të realizohet, por ka një kusht Shqipëri, Kosovë, Serbi, Turqi, SHBA, etj.: Kush do të vijë në Gjermani nga një vend që ndodhet në listën me 130 vende t
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Aspak të hijshëm, Dj Blunt dhe Real 1 për Sarën e Ledrit: Do e kapësh duke tradhëtuar (FOTO LAJM) Video e Ledri Vulës dhe Sarës kur zbuluan gjininë e vogëlushes së tyre bëri xhiron e rrjetit ku të gjithë u shprehën të
Kush është Hilda, bukuroshja shqiptare që fitoi reality show-n (FOTO LAJM) "She's On Top" ishte reality show më i fundit i cili i vendosi modelet aspiruese kundër njëra-tjetrës në një seri sfidas