999 rezultate për

reagimi

Shpërthim i fuqishëm i makinës, reagimi i gruas habit shikuesit (VIDEO) Bagazhi i një makine të parkuar në një zonë të qetë në qendër të qytetit rus Krasnodar, është shkatërruar pasi një bombo
Thaçi bën të fortin me Serbinë pas reagimit të fortë kundër planit të tij të faljes së krimeve në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas vizitës që ia ka bërë fabrikës së plastikës “Kivo” në Kaçanik, ka thënë se Kosova
Bankomati nxjerr para pa fund, shikoni reagimin e kalimtarëve (VIDEO) Një çift kalimtarësh kanë parë fatin e mirë me sytë e tyre, pasi kanë arritur të marrin rreth 500 dollarë amerikanë kur
Burri rrëmben vajzën në prani të nënës, reagimi i i saj shpëton të voglën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë së një dyqani celularësh në Victoville të Los Angelesit në SHBA
Ronaldo te Juventusi, shikoni reagimin e yllit argjentinas (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo tashmë është një lojtari i Juventusit që nga sezoni i ardhshëm. Menjëherë sapo u zyrtarizua ky laj
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are
Basha reagon pas votimit për Teatrin: Do e mbrojmë me trupat tanë Sipas ligjit që u miratua mbrëmjen e sotme në Kuvend, Teatri Kombëtar do të shembet. Pikërisht për këtë ka ardhur edh
Berisha nxjerr foto të Ramës duke u droguar, shikoni reagimin e kryeministrit (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në akuza të forta kundër qeverisë dhe kryeministrit Rama pasi sipas tij, vet
U kërcënua me vdekje për penalltinë e humbur, reagon Federata e Danimarkës Ka ardhur dhe reagimi i Federatës Daneze të Futbollit e cila i ka dalën në mbrojtje sulmuesit Nikolai Jorgensen. Ky
Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO) Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin. Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë q
U eliminua nga kartonët, ky është reagimi i trajnerit të Senegalit Senegali u bë sot skuadra e parë që eliminohet nga një Kupë Bote për shkak të kartonëve. Rregulli i vendosur nga FIFA
Veliaj i buzëqeshur bind aktorët kritikë: Arritëm marrëveshjen! Lufta për Teatrin Kombëtar ka mbaruar. Të paktën kështu ka deklaruar vetë kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj.
Messi shënon gol, reagimi i gruas së tij do t'ju përlotë (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme Nigeri-Argjentinë ishte një "dramë" e vërtet, por për fat të mirë Argjentina arriti të kualifikohej pas
FIFA dënoi Xhakën dhe Shaqirin, vjen reagimi i Federatës Zvicerane Federata Zvicerane e Futbollit në një reagim të saj në faqen zyrtare ka shkruar se “pluhuri” i hedhur kohëve të fundit i
Reagimi dramatik i Messi-t gjatë golave të pësuar (VIDEO) Argjentina pësoi një humbje dramatike mbrëmjen e djeshme kundër Kroacisë me një rezultatë të thellë 0-3. Kroatët arri
Prifti rreh fëmijën gjatë pagëzimit, ja reagimi i prindërve (VIDEO) Ky është momenti i çuditshëm kur të afërmit e një foshnje janë të detyruar të shpëtojnë nga duart e një prifti francez
Prifti ia fut me shpullë bebit sepse po qante gjatë pagëzimit, shikoni reagimin e prindërve (VIDEO) Një prift në një kishë në Francë është nervozuar shumë nga një fëmijë që qante vazhdimisht dhe ka vendosur ta aplikojë n
Reagimi i Gjicit sapo mëson shortin: Shumë mirë, e kalojmë! Ditwn e sotme u hodh në Nion të Zvicrës shorti i turit të parë eliminator të Champions League. Pas përjashtimit të Sk
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
Fansi i bën një kërkesë, moderatorja bën reagimin e papritur (FOTO LAJM) Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat. Ditët e fundit atë e kemi par