999 rezultate për

raul

Raul Jimenez ka marrë sot vendim shumë të rëndësishëm për të ardhmen Raul Jimenez ka zgjedhur të ardhmen e tij. Sulmuesi meksikan, Raul Jimenez, sot ka marrë një vendim shumë të rëndësis
Raul fiton Champions League me të rinjtë e Real Madridit Raul Gonzales Blanco fiton trofeun e tij të parë si trajner. Ish-kapiteni i Realit të Madridit arriti të udhëhiqte sk
Wolves skuadra e rradhës që siguron çerek-finalen, mposht minimalisht Olympiacosin (VIDEO) Wolverhampton Wanderers kanë siguruar kalimin në 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Skuadra angleze ka arritur të
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Doktori francez: Hoqën hidrokloriksinën nga trajtimi i Covid-19 pasi kushton pak Didier Raul, një mjek francez dhe mikrobiolog i specializuar në sëmundjet infektie, ka reaguar në lidhje me pezullimin e
Sherri me Ronaldon për numrin 7, 10 vjet nga ndeshja dhe goli i fundit i Raul me Realin Kanë kaluar 10 vjet që kur Real Madrid i dha lamtumirën njërit prej lojtarëve më të mëdhenj të klubit, Raul Gonzalez, i
Jovic nuk po bind, Zidane dëshiron sulmuesin e Wolves Megjithë transferimin e Luka Jovic te Real Madrid gjatë kësaj vere për të ndihmuar Karim Benzema në sulm, gjërat nuk kan
Messi thyen rekordin e Ronaldos dhe Raul në Champions Tjetër paraqitje brilante nga Leo Messi, po i afrohet gjithnjë e më shumë ‘Topit të Artë’ Lionel Messi ka shkëlqyer
Raul Castro apel kubanëve: Përgatituni për çdo skenar Ish Presidenti i Kubës Raul Castro ka akuzuar SHBA se ato i janë rikthyer politikave të shtrëngimit. Castro, i cili ësht
Raul Albiol i jep avantazhin Napolit (VIDEO) Napoli e ka mbyllur pjesën e parë me avantazhin 1-0 ndaj Spalit falë golit të shënuar nga mbrojtësi Raul Albiol me kokë
Legjendat rikthehen në skenë, çfarë goli nga kombinimi Roberto Carlos – Raul (VIDEO) Legjendat e Real Madrid kanë zhvilluar një ndeshje miqësore sonte kundër legjendave të Arsenal në Santiago Bernabeu.
Legjenda e Realit shihet në stërvitje tek skuadra e Tottenhamit Legjenda e Real Madrid Raul është parë sonte në qendrën stervitore të Tottenham derisa ish ikona e Real Madridit është d
Ky do të jetë pasardhësi i Castros në Kubë Anëtarët e Asamblesë Kombëtare të Kubës po mbajnë një sesion dy-ditor në Havanë, i cili do të shënojë fundin e epokës së
Raul: Juventusi një skuadër e madhe, na kujtohet eliminimi i Barcelonës Ish-legjenda e Real Madrid, Raul ka folur për super dueln e nesërm në Champions League, duke thënë se Real Madrid duhet
Legjenda e Realit do të bëhet trajner Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzalez thuhet se ka vendosur të bëhet trajner. Sipas gazetës spanjolle "Marca", Raul
Ka gol në ndeshjen Napoli - Genoa (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Genoas në "San Paolo". Ai që ka shënuar për napolitanët është, Raul Albiol në minu
Rrëfehet Raul: Ja si e shikoj situatën aktuale të Realit Legjenda Raul Gonzales u paraqit në një konferencë për media në të cilën diskutoi dhe shumë tema për situatën e klubit t
Bën pushime luksoze në Maldive, njihuni me hidraulikun që fiton më shumë se Kryeministri (FOTO LAJM) Një hidraulik që fiton më shumë se një kryeministër ka zbuluar se si mungesa e punëtorëve në këtë profesion e ka bërë të
Dështimet më të mëdha hidraulike në botë (FOTO LAJM) Thirrja një hidrauliku për të rregulluar një rrjedhje uji, riparimin e një tualeti të prishur ose rregullimin e tubave m
Ish sulmuesi i Realit: Nuk e besoja që po luaja me Raulin, Kakan dhe Ronaldon Ish sulmuesi i Realit, Joselu Mato aktualisht lojtar i Newcastle United dhe ka dhënë një intervistë të shkurtër për Dail