999 rezultate për

rasti

U infektua me COVID-19 pas vaksinimit, Pipero bëhet i gjallë: Nuk jam rasti i vetëm! Mjeku Pëllumb Pipero u infektua me COVID-19 pas vaksinimit anti-covid vetëm pak ditë më parë. Me anë të një reagimi t
U infektua me COVID-19 edhe pse u vaksinua, Fiço flet për rastin e Piperos Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, foli në Neës24 mbi infektimin me koronavirus të mjekut infeks
Nuk po gjen rehat, Loredana bën sërish ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Aq shpejt sa kalon koha, po aq shpejt ndryshon edhe Loredana look. Këto kohë e kemi parë të eksperimentojë shpesh me pam
U transferua te Fenerbahce, paga e Ozil ka pësuar një ndryshim drastik Ozil ka pranuar që të ndërprej kontratën me Arsenalin duke refuzuar kështu një shumë të madhe parash vetëm që të largohe
Pfizer merr vendimin drastik: Do të zvogëlojë dërgesat në Evropë Laboratori amerikan i Pfizer ka paralajmëruar se nga java e ardhshme do të ketë një rënie në dërgesat e vaksinave Covid
Ava Max ndryshon "look" drastikisht, si e pritën fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj
Një vit pritje për rigjykim për rastin e Kumanovës, kush po e stërzgjat? (VIDEO) Ka kaluar një vit që kur të akuzuarit e Lagjes së Trimave po presin që Gjykata Supreme të rishqyrtojë aktgjykimin e Gjyk
Ndryshimi drastik i Morena Tarakut, a do ta njihnit me flokët e shkurtër (VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj, duke marrë ven
Njihuni me sozinë e Edi Ramës në Vjenë Në plan të parë është thjeshtë një reklamë për shfaqje teatrale, që nuk përbën asnjë çudi për vjenezët, por këto foto ka
Shkeli rregullat anti-Covid-19, Man.City do të hetojë rastin e Mendy Skuadra angleze, Manchester City, do të kryejë një hetim lidhur me shkeljen e rregullave anti-COVID-19 nga futbollisti,
12-vjeçarja paditë TikTok-un në Gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
Digjen 4 banesa në Kosovë Katër shtëpi janë djegur mbrëmë në qytetet e ndryshme të Kosovës. Sipas Policisë, në Gjakovë, një person ka informuar
12 vjeçarja dërgon TikTokun në gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
Para dhe pas, si ndryshuan drastikisht vajzat e "Përputhen" (FOTO LAJM) Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të mo
Varianti i ri i Covidit, zbulohet rasti i parë në Francë Rasti i parë me variantin britanik të COVID-19 është regjistruar në Francë. Mediat franceze raportojnë se rasti u zbu
Gjermania regjistron rastin e parë me variantin e ri të koronavirusit Gjermania të enjten regjistroi rastin e parë me variantin e ri të koronavirusit, i cili është zbuluar fillimisht në Brit
Masë drastike! Në këtë shtet nëse nuk vaksinohesh kundër COVID-19, nuk ka transport publik! Personat të cilët do të refuzojnë të vaksinohen ndaj virusit COVID-19, do të ndalohen të përdorin transportin publik në
Koronavirusi i ri, shënohet rasti i parë në Itali Situata në të gjithë botën po vështirësohet sërish, pas shfaqjes së një koronavirusi të ri. Kështu edhe Italia fqinje
E pranon hapur, Rama zbulon 4 protestat që e kanë zbrapsur: Nga kuksianët tek studentët! Pavarësisht videove të shoqërimeve me dhunë të të rinjve të cilët kanë marrë pjesë në protestë, kryeministri Rama këmbng
Nga eliminimet misterioze tek grabitjet, shkeljet e ligjit që ka zbuluar Google Earth (FOTO LAJM) Trupi i dekompozuar i një 40-vjeçari të zhdukur 22 vite më parë në mënyrë të mistershme u gjet pak ditë më parë brenda m