999 rezultate për

rashica

Leipzig nuk e paguan kartonin e Rashicës, Lala zbarkon në Milano Milot Rashica mund të përfundojë te skuadra e Milan. Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica pritet të arrijë mar
Prestigjozia angleze: Rashica zëvendëson Sanchon te Dortmundi Milot Rashica mund të jetë zëvendësues i Jadon Sanchos te Borussia Dortmund. Përpjekjet e vazhdueshme të Manchester U
Milot Rashica arrin marrëveshjen me klubin e ri Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremeni këtë merkato, por do të vazhdojë të qëndrojë në Bundesligën gjermane.
Media britanike jep 3 arsye pse Manchester United duhet ta blejë Rashicën Nëse jeni një fans i Bundesligës dhe keni filluar ta shikoni që nga rifillimi në maj, emri i Milot Rashicës duhet të jet
Milot Rashica surprizon prindërit, u dhuron makinën super luksoze (FOTO LAJM) Milot Rashica u ka blerë prindërve makinën luksoze. Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, kohët e fundit ësht
E BUJSHME/ Rashica refuzon Liverpoolin (FOTO LAJM) Milot Rashica ka refuzuar që t’i bashkohet Liverpoolit, pasi nuk preferon që të largohet nga Bundesliga. Ylli kosovar
Nuk ka më dyshime, Rashica me klub të ri Milot Rashica pritet të jetë futbollist i Leipzig në sezonin e ardhshëm. Sipas gazetarit të njohur, Arlind Sadiku, yl
Leipzig ofron 18 milion euro, Werder merr vendimin për Rashicën Werder Bremen ka refuzuar një ofertë që ka bërë RB Leipzigu për yllin e Kosovës, Milot Rashica. Oferta prej 15 milion
Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
E konfirmon Werder, Rashica largohet Werder Bremeni ka konfirmuar se ylli i Kosovës, Milot Rashica, do të largohet në verë. “Ka lëvizje dhe diskutime me n
Rashica i shtrenjtë për Leipzig? Leipzig mund të mos e transferojë Milot Rashicën sipas raportimeve nga Bild. Klubi gjerman ishte në bisedime për ta t
Milot Rashica objektivi kryesor i Rangnick te Milan Reparti i parë që do të përforcohet është padyshim sulmi ku nuk do të jetë më Zlatan Ibrahimovic dhe dy ardhjet e reja m
Siguruan qëndrimin në Bundesliga, Rashica me shokë sulmohen nga tifozët kundërshtarë (VIDEO) Verder Bremen arriti të marrë një barazim 2-2 në shtëpinë e Heidenheim dhe të arrijë kualifikimin falë dy golave në fush
U pensionua, Rashica dedikim special për Pizarron (FOTO LAJM) Mbrëmë, Werder Bremeni siguroj mbijetesën në Bundesligë edhe për një sezon. Kjo ishte ndeshja e fundit në futboll pro
Lala tregon të ardhmen e Rashicës Altin Lala vazhdon të komentojë situatën e kaluar të Milot Rashicës i cili nuk u ftua nga De Biazi në pjesëmarrjen e Shq
"Tuttosport": Klubi i madh italian rinis negociatat me Milot Rashicën Milot Rashica do t’i jap fund aventurës me Werder Bremenin, derisa e ardhmja e tij ende nuk është vendosur. Pas përfu
Gol dhe asist, Rashica në formacionin e javës në Bundesligë (FOTO LAJM) Me shumë gjasë, Rashica ka luajtur ndeshjen e fundit me fanellën e Bremen, por këtë e ka bërë në mënyrë të përkryer, duk
Spektakolar, Rashica gjen golin e parë pas Covid-19 (VIDEO) Werder Bremen po bën një lojë të shkëlqyer kundër Koln, dhe aktualisht është në epërsi me rezultatin 3:0. Në listën e
Rashica pranë Leipzig, gazetari italian zbulon detajet e fundit Milot Rashicia është gjithnjë e më afër Leipzig. Pas konfirmimit të drejtorit sportiv të Werder Bremen se Milot Rashi
Werderi jep lajmin e keq, dëmtohet Milot Rashica Ylli kosovar u detyrua të ndërprejë stërvitjen gjatë ditës së sotme për shkak të një lëndimi në kyçin e këmbës. "Milo