999 rezultate për

rashford

Përmbyset rezultati në "Old Trafford" (VIDEO) Vetën pak minuta i kanë mjaftuar Mnachester United për të përmbysur rezultatin ndaj Bournemouth. Pas barazimit nga Gr
Ish-sulmuesi i Man.United: Rashford dhe Mbappe janë në të njëjtin nivel Marcus Rashford dhe Kylian Mbappe janë "padyshim në të njëjtën vijë", sipas Louis Saha. Rashford ka kontribuar me 19
Rashford me zemër të madhe, siguron 3 milionë vakte për fëmijët në nevojë Lojtari i Manchester United, Marcus Rashford, ka njoftuar se ka mbledhur fonde që i jep mundësi shoqatës "FareShare" të
Jeta e Rashford merr një kthesë të papritur, i del babai biologjik (FOTO LAJM) Quhet Michael Boye Marquaye, ka qenë futbollist i përfaqësueses së Ganës dhe pretendon se është babai biologjik i "yllit
Një periudhë e gjatë në karantinë, Rashford: Kemi dalë më të fortë Pas 3 muajsh pa ndeshje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, Manchester United rikthehet në fushën e lojës të prem
Ylli i Manchester United tregon progresin që arriti nën urdhërat e Mourinhos Marcus Rashford beson se periudha e vështirë në të cilën kaloi sa e kishte trajner Jose Mourinhon në Manchester United e
Rashford me zemër të madhe, fron 25 milionë euro për fëmijët e prekur nga coronvirusi Marcus Rashford është duke u dhënë shembull lojtarëve nëpër botë se si duhet dalë në ndihmë personave të prekur nga coro
Lojtari më i ri i United: Rashfordi, lojtari më i mirë në Evropë për momentin Sulmuesi i sapo transferuar te United thotw se Marcos Rashford mund tw jetw lojtari mw i mirw ne Europw. Odion Ighalo
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Rashford ka pritshmëri: United synon ta mbyllë sezonin me tre trofe Marcus Rashfordi ka insistuar se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për ta mbyllur këtë sezon me tre trofe
Rashford lojtar me zemër të madhe, dhuron ushqim për fëmijët jetim Marcus Rashford ka ndihmuar të pastrehët dhe fëmijët jetim, futbollisti ju bashkangjit aktiviteteve që bëheshin për t’i
"Rashfordi mund të bëhet si Ronaldo" Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer beson se Marcus Rashfordi mund ta arrijë nivelin e yllit të futboll
Mourinho dorëzohet përballë Manchester United, Tottenham regjistron humbjen e parë me portugezin në stol (VIDEO) Kryendeshja mes Manchester United dhe Tottenhem përfundoi me fitoren e “djajve të kuq” në shifrat 2-1. Dy golat e Ma
Zhbllokohet supersfida, Rashford ndëshkon Tottenahmin (VIDEO) Manchester Unitedit ka kaluar në epërsi kundër Tottenhamit. Marcus Rashford shënoi në minutën e 6-të, me nje goditje
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM) Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë përveç tjerash do ta sjellë edhe një duel kokë me kokë mes dy anësorëve të talentuar, Mi
Rashford shfaq 'hijet' e Ronaldos me këtë gol sperktakolar (VIDEO) Marcus Rashford i shënoi dy gola, përfshirë një të paparë nga goditja e lirë në stilin e Cristiano Ronaldos, duke i ndih
Man United fiton me vështirësi ndaj Chelsea, kalon në çerekfinale (VIDEO) Marcus Rashford i ka shënuar dy golat e fitores së Manchester Unitedit 2:1 kundër Chelsea, duke e dërguar skuadrën e Ole
Man United zhbllokon rezultatin në 'Stamford Bridge' (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi përballë Chelsea në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënua
Partizani-Man United, formacionet zyrtare: Rashford dhe James në stol (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Partizanit Beogradit dhe Manchester Unitedit. "Djajtë e Kuq" do ta
Solskjaer merr vendimin drastik ndaj Pogbasë Penalltia e humbur ndaj Wolves që i hoqi mundësinë Manchester United për të marrë tre pikët edhe në javën e dytë të Prem