E FUNDIT/ Ambulanca del nga rruga, vdes pacienti që po dërgohej drejt Tiranës
999 rezultate për

rashel

Rashel Kolaneci: Nuk jam Kim Kardashian, në të ardhem do të jem avokate (VIDEO) Rashel Kolaneci ka qenë së fundmi në një lidhje direkte me emisionin ‘Pop Culture’ me Dojna Memën ku ka treguar se si ka
"Si mësuese +18", pamja e fundit e Rashelit me bluze transparente "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja
"Gënjen që je pa make up", si rallëherë Rasheli i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Rahel Kolaneci ka publikuar para disa orësh në rrjet një foto ku pretendon se është pa make up. Si gjithmonë fotograf
''E nxehtë'' edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit (FOTO LAJM) Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja
"Kejvina thotë se ke mbushje", foto e fundit e Rashelit "tërbon" fansat (FOTO LAJM) Vajzat e bukura e për më tepër ato të famshmet janë gjithmonë në qendër të vëmëndjes, e fatkeqsisht njerëzit gjejnë vend
S'ju a merr mendja, kështu po i kalon ditët e izolimit Rasheli (VIDEO) Të famshmit po na surprizojnë këto ditë. Karantina i ka bërë ata njësoj si njerëzit e thjeshtë, larg nga ekrani dhe j
Vetëm me geta para pasqyrës, Rasheli "çmend" rrjetin me look-un e ri (FOTO LAJM) Çdo lëvizje e saj bën shumë zhurmë. Që prej daljes së saj në ekran si velinë në "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci ka
Rashel, Kejvina apo Belinda, cila nga vajzat e bëri më mirë rolin e velinës (FOTO LAJM) Rashelin Kejvinën dhe Belindën, siç shumë prej jush e dinë, i bashkon "Xing me Ermalin". Vajzat janë parë gjithmonë s
Ndryshe nga ç'jeni mësuar, çfarë po ndodh me Rashel Kolanecin (FOTO LAJM) Tani që po lexoni këtë artikull u kujtuat se keni kohë pa e parë vërdall Rashelin? Epo keni të drejë pas Rasheli kohë
Do i tundte të pasmet Robert Berishës, Rasheli e pranon publikisht (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në "Shiko Kush Luan" Rashel Kolaneci është vënë në një sfidë ku nuk refuzoi asnjë pyetje edhe ato
"Lezeti Falcos", Rasheli rrëmben vëmendjen në premierën e filmit (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e fmashme si velinë në "Xing me Ermalin" për të arritur së fundmi rolin e aktores në filmin e Bes K
Ditë zie për Rashelin, ndahet nga jeta në lule të rinisë njeriu i zemrës (FOTO LAJM) Për modelen e njohur, Rashel Kolaneci, dita e sotme është kthyer në ditë zie. Nëpërmjet një InstaStory ajo ka publiku
"Po na çmend kjo femër", Rashel Kolaneci tërbon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Rashelk Kolaneci është bukuroshja shqiptare shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Në fillimet e saj u bë e njohur si ve
"Po na çmend kjo femër", Rashel Kolaneci tërbon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Rashelk Kolaneci është bukuroshja shqiptare shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Në fillimet e saj u bë e njohur si ve
"Të pasmet sa gjysma e Amerikës", fansat kryqëzojnë Rashelin në foton e fundit (FOTO LAJM) Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato. Nuk janë të
"Të pasmet sa gjysma e Amerikës", fansat kryqëzojnë Rashelin në foton e fundit (FOTO LAJM) Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato. Nuk janë të
Rashel Kolaneci s’lë vend për imagjinatë, pozon e veshur e gjitha në rrjetë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një prej vajzave më të komentuara të showbizi-it shqiptar. Edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në
"Më vjen keq mami", Rasheli si "çun haram" me automatik në dorë (VIDEO) Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive. Ajo është një ndër femrat më të bukura dhe më të dëshiruara ndër shqiptarë.
"Thith të mirën, nxirr të keqen", Rasheli "tërbon" ndjekësit me këtë postim (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në q
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko