999 rezultate për

raportohet

I shënoi Juves në Champions, bardhezinjtë blejnë sulmuesin (VIDEO) Juventusi ka arritur që ta sigurojë transferimin e Aleksej Miranchuk. Sulmuesi rus la përshtypje mjaftë të mira për s
Gjenden 25 persona në kontenierin frigorifer që po shkonte në Britani 25 persona janw gjetur të mbyllur në një kontejner frigorifer, i cili po transportohej nga një traget që ishte nisur nga
Aksident i rëndë në Shkup, plagosen disa persona Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku me çrrastë autobusit të linjës 19 në afërsi të Sh. Fillore Petar Zdravk
Gruaja i kërkon divorcin, babai hidhet nga kati i 9-të së bashku me fëmijët Një baba ka vrarë veten dhe dy fëmijët e tij, duke u hedhur nga ballkoni i katit të 9-të. Roman Mikhailovi mori vendi
Merr flakë fabrika me lëndë kimike në Francë, alarmohen banorët (VIEO) Një flakë e madhe që ka përfshirë një fabrikë kimike në Rouen, Francë ka bërë që zyrtarët të mbyllin shkollat dhe të dre
Moti i keq sjell aksidentin e parë në Elbasan, makina del nga rruga Një tjetër aksident i frikshëm u regjistrua në minutat e fundit. Në aksin Elbasan-Librazhd, një automjet me targa të Gos
Çfarë po ndodh në autostradën Prishtinë-Pejë, raportohet për 10 aksidente dhe të lënduar (VIDEO) Rreth 10 aksidentet të ndryshme kanë ndodhur në Autostradën Prishtinë-Pejë saktësisht në vendin e quajtur Kroi i Mbretit
Raportohet vdekja e parë, e shkaktuar nga cigarja elektronike Një pacient ka humbur jetën pas luftës me sëmundjen e mushkërive, e cila iu shkaktua nga konsumimi i cigareve elektronik
Digjet makina në Durrës Një makinë është përfshirë nga zjarri në autostradën Tiranë-Durrës pak më parë. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndë
Tronditëse/ Shqiptari ther me thikë ish-gruan dhe të dashurin e saj në Gjermani Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij d
Punonjësi i hotelit përdhunon minorenen, arrestohet shqiptari në Korfuz Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz
Plas në Dibër, 6 të plagosur rëndë Një luftë e vërtetë është zhvilluar mbrëmjen e së enjtes në Dibër pas një konflikti masiv mes dy grupeve. Nga sherri
Ishte shpallur i humbur, gjendet pa jetë turisti në Gjirokastër Një person është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në përroin e Dunavatit në Gjirokastër, pranë lagjes muzeale të qytetit
Nuk ka qetësi në Greqi, vendi lëkundet sërish nga tërmetet Duket se Greqia nuk po gjen qetësi, lëkundjet e tërmetit vazhdojnë ende. Para pak minutash është tronditur sërish nga
Aksident i rëndë në Fier, ndërron jetë një person, largohet drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Viktima quhet Shpëtim Isufi, 63 vjeç dhe po ud
Elbasan, në flakë banesa, rrezikohen biznese dhe banesa pranë Një zjarr ka rënë mbi një ndërtesë të vjetër në lagjen "Kala" të Elbasanit ku sipas raportimeve mësohet se në të nuk jet
Snajider nën efektin e alkolit godet një makinë (VIDEO) Ish ylli i Interit, Wesley Sneijder raportohet se është arrestuar dhe do të paguajë 6000 euro pasi që i dehur ka goditur
Tërmeti i fuqishëm në Korçë, lë pas benesa të dëmtuara (FOTO LAJM) Korça është zgjuar sot nga tërmeti. Rreth orës 06:27 minuta janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 5.3 ballë
Aksident në Mamurras, raportohet për disa të plagosur rëndë Një aksident i rendë ka ndodhur para pak minutash në Mamurras ku paraprakisht raportohet për katër persona të plagosur.
Plas arma në Velipojë, FNSH drejt vendit të ngjarjes Të shtëna me armë zjarri në Luarz të Velipojës. Forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje por deri tani nuk raporto