999 rezultate për

raporti

Tension gjatë raportimit të Agim Veliut, tre deputetë largohen nga mbledhja Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica janë larguar nga mbledhja e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtj
Raporti javor i ISHP-së: Ulet numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut, sot ka publikuar raportin javo
Paloka publikon raportin për Aida Hajnan: La të lirë të kërkuarin për trafik droge Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka bërë një postim të gjatë në rrjetin social Facebook ku shkruan se gara për kreun e By
"Tentakulat e krimit të organizuar", çfarë zbulon raporti për vendin tonë Një raport i fundit i Nismës Globale Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar, arrin në përfundimin se grupet kriminale
Reperi e ironizoi për mashtrimin e madh, Loredana i jep fund raportit me të Reagimi i reperit gjerman Bushido për skandalin e mashtrimit të çiftit zviceran nga Loredana, duket se i ka kushtuar mar
Raporti Europian: Organizatat e drogës i shërbejnë politikës në Shqipëri Organizatat kriminale shqiptare kanë lidhje me politikën, dhe kjo e fundit ndërhyn duke neutralizuar zbatimin e ligjit p
Zbulohet raporti sekret i ministrit: Ushtarët e portit janë të implikuar në kontrabandë floriri Zbulohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qëndror të
Raporti i fundit: 168 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar edhe 168 raste të reja me koronacirus. Kështu ka bërë me dije Instituti
Kush është socialisti që kërkon me ngulm shkarkimin e Metës Bashkim Fino është socialisti i vetëm që ka artikuluar qartë kërkesën për shkarkim të Presidentit Meta në raportin përfu
Raporti sekret për Ramiz Alinë: Në Durrës, peshkatarët tanë shkëmbejnë plaçka me italianët Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror t
Arratisja e bujshme e '89-ës dhe raporti sekret për Ramiz Alinë: Dilni çuna shikoni Evropë me sy Memorie.al publikon disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit
Përgatituni për dimrin, shkencëtarët parashikojnë kulmin e dytë të koronavirusit Një dimër veçanërisht sfidues në Mbretërinë e Bashkuar mund të sjellë një valë të dytë infeksionesh nga koronavirusi, që
Tragjedia me shqiptaren në Greqi, del raporti i mjekësisë ligjore Lajmi për vdekjen e 16 vjeccares shqiptare në Greqi shkaktoi një tronditje të madhe për opinionin publik. Sot ka dalë
Shkarkimi i Metës: Zbardhet përmbajtja e raportit të Komisionit Ketimor 55 deputetë socialist hodhën firmat për të vënë nën hetim presidentin Ilir Meta nën dyshimin e shkeljeve të rënda kushte
Raporti shkatërrues: Shqipëria një nga vendet kryesore që furnizon vendet me kanabis Shqipëria dhe Holanda janë dy shtetet kryesore në Europë që përmenden më shpesh për periudhën 2014-2018 si shtete të ori
DASH nxjerr raportin: Ku renditet Shqipëria dhe Kosova për terrorizmin Departamenti amerikan i Shtetit, publikoi të mërkurën raportin vjetor për terrorizmin në botë, ku thuhet se në vitin 201
Raporti: Si ua morëm pasuritë në miliona dollarë që kishin jashtë 10 shqiptarët më të pasur Publikohet një dokument i panjohur të nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së i cili është shkëputur nga nj
Avokati i Popullit publikon raportin për KED: Shkeljet nga Ardian Dvorani Me anë të një njoftimi, Avokati i Popullit thotë se ka evidentuar probleme në mbledhjet e KED përgjatë vitit 2019. “N
Dy persona gjenden të vdekur në Vitomiricë të Pejës Policia ka njoftuar se janë gjetur dy persona të vdekur në fshatin Vitomiricë të Pejës. Rasti ka ndodhur pasditen e s
Raporti i SHISH: Bandat shqiptare po fuqizohen, ku i pastrojnë paratë Një raport i SHISH, ngre alarmin se bandat shqiptare janë fuqizuar dhe i pastrojnë paratë në sektorë si ndërtimi dhe tur