999 rezultate për

ranierit

Llorente largohet nga Napoli, por mbetet në Serie A Sulmuesi spanjoll Fernando Llorente iu bashkua Napolit në verën e 2019-ës me parametra zero, pasi ki kishte përfunduar k
Kursi i përgatitësit atletik nga FSHF-ja, ky është mesazhi i Claudio Ranierit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i k
Ylli turk i Romës nuk bën pjesë në planet e Ranierit, gati largimi Roma nuk po bën një sezon të mirë deri më tani dhe bordi drejtues i detyrua të bëjë ndryshime në stafin teknik. Di Franç
Gary Cahill pranë huazimit deri në fund te sezonit te skuadra e Ranierit Claudio Ranieri po kërkon me cdo kusht të përfcojë mbrojtjen e Fulhamit gjatë merkatos së janarit. Lajmet e fundit njoft
Sherr për një penallti, tërbohet Ranierit: Doja ta vrisja sulmuesin tim (VIDEO) Sherr për një penallti. Ajo që ka ndodhur pasditen e djeshme në sfidën e Premier League mes Fulham dhe Huddersfield ka b
Chelsea rikthehet te fitorja, mposht 2-0 Fulhamin e Ranierit (VIDEO) Chelsea është rikthyer te fitorja në “Premier League”, pas humbjes 3-1 nda Tottenhamit. Skuadra e drejtuar nga Mauric
U përfol si shkaktari që solli shkarkimin e Ranierit, Vardy kërcënohet me jetë Jamie Vardy, është akuzuar si një nga lojtarët komplotues kundër ish-trajnerit, Claudio Ranieri, që u shkarkua nga drejt
Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Claudio Ranieri është larguar për herë të fundit nga qendra
Zbulohen 4 "tradhtarët" që sollën shkarkimin e Ranierit Claudio Ranieri është shkarkuar nga drejtuesit për rezultatet e dobëta në këtë sezon, por sipas mediave të ndryshme në k
Edhe Conte reagon për shkarkimin e Ranierit Antonio Conte ka folur për shkarkimin e Claudio Ranierit nga skuadra e Leicester Cityt. Trajneri i Chelsea ka deklaru
Mancini reagon ndaj shkarkimit të Ranierit: Ai do të mbetet në histori… Trajneri Roberto Mancini ka reaguar ndaj shkarkimit të Ranierit. Në një postim në rrjetin social “Twitter”, Mancini nuk
Sevilla-Leicetser, dueli nga e cili pritet çdo rezultat (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet dhe një tjetër sfidë shumë interesante mes Sevillas dhe Leicesterit. Skuadra spanjolle ësht
Fuchs dhe Schmeichel dush me shampanjë Ranierit (VIDEO) Leicester dje mori trofeun e këtij sezoni para tifozëve të tyre. Gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes së trajnerit i
Këto janë sekretet e Ranierit me Leicesterin e tij (FOTO LAJM) Kur Claudio Ranieri mori drejtmin e Leicesterit, të gjithë ishin pesimistë për punën që ai do të bënte në krye të kësaj
Del Piero: Dua tu tregojë historinë e Leicesterit nipërve të mi Disa vite më parë ishte idhull i tifozëve të Juventusit, por jo vetëm. Sot ai është një analist, por duke treguar se mbe
Ja sa pikë i duhen tani Leicesterit për t'u shpallur kampion Leicester, skuadra e Claudio Ranierit ka edhe 3 ndeshje për të luajtur deri në fund të kampionatit. “Dhelprat” do të
Lind ideja e një filmi për Leicester, De Niro në rolin e Ranierit Ky Leicester është i denjë për një film. Regjisorë, skenograf dhe producentë po mendojnë ta përjetësojnë Leicester-in në
Ja SMS –ja e De Biasit drejtuar Ranierit (FOTO) Mediat italiane kanë publikuar mesazhin (SMS) që trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, i ka dër
Zbulohet mesazhi që De Biasi i dërgoi Ranierit pas fitores me City-in Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, i ka dërguar një mesazh trajnerit të Leicester pas përfun
“Luftë e ftohtë” mes Ranierit dhe Abidal Duhet të ishte një mundësi për të rilindur, por aventura e Erik Abidal tek Monaco po kthehet në një eksperiencë aspak të