999 rezultate për

range

Ndjehet dora e Gerrard, Rangers siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin tjetër Edhe pse është vetëm muaji shkurt, Rangers kanë siguruar kualifikimin në Ligën e Kampionëve për edicionin e ardhshëm.
Në gjendje kritike, "Range Rover-i" përplas vajzën që po ecte në këmbë Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Aksidenti është regjistruar pak më parë në rrugën hyrë
Gazetari ironizon me atentatin ndaj Kastratit: Tani kemi killer me Range Rover Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ironizon rastin e atentatit ndaj Kast
Zbulohet arma me të cilën dyshohet të jetë vrarë Kastrati, çfarë u gjet brenda "Range"-it Të tjera detaje kanë dalë lidhur me ekzekutimin e Shkëlzen Kastratit, shtetasit që u vra sot me dy plumba në vendin e qu
Autori u largua me "Range Rover", policia jep detaje mbi vrasjen e Shkëlzen Kastratit Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku Shkëlzen Kastrati ka mbetur i vrarë me armë
Gerrard mund të jetë zëvendësuesi ideal i Klopp, po vazhdon me rekorde në Skoci (FOTO LAJM) Steven Gerrard dhe skuadra e tij, Rangers po vazhdojnë me fitore në Skoci. Duket se ky është sezoni i legjendës angle
13 emigrantë në Range Rover, arrestohen dy trafikantët në Devoll Dy persona janë arrestuar në Korçë, në kuadër të operacionit “Perimetri” pasi janë kapur duke transportuar emigrantë të
E rreshtuar me Milanin, Rangers dhe Olimpiakos! Teuta është mes 14 ekipeve të pamposhtura në Europë Në këtë sezon të ri ka vetëm një skuadër në Superiore që nuk e ka pësuar ende humbjen e parë. Bëhet fjalë për skuadr
Hidhet shorti i Europa League, Milan me fat (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për 1/16 e finales në Europa League. 32 skuadra që janë në garë për të fituar këtë kompenticion.
"Nuk ia dilja dot me këto kontrata", një ishi Rangers lë futbollin 25-vjeç për t’u bërë pemëtar Shpesh kemi dëgjuar që shumë lojtarë të njohur kanë sakrifikikuar gjithçka për të ndjekur ëndrrën e tyre të futbollit, m
Ndërron jetë në moshën 36-vjeçare ish futbollisti i Leeds dhe Rangers Ish-mbrojtësi i Hearts, Leeds United dhe Rangers, Marius Zaliukas, ka ndërruar jetë në moshën 36 vjeçare shkaku i një së
Gerrard trajneri më i frikshëm aktualisht në Evropë Glasgow Rangers po shkel kundërshtarët në Skoci dhe Evropë. Stiven Gerrard po dëshmon se mund të jetë trajneri i të ardh
Ky është goli i vitit, sulmuesi i Rangers shënon nga mesfusha (VIDEO) Rangers fitoi me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Standart Liege në transfertë, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Eu
Plas te Celtic, trajneri: Kemi një spiun mes nesh Skocezët e Celtic do të presin Milanin të enjten në mbrëmje, në sfidën e parë të grupit në Europa League, por trajneri N
Mbretëresha nuk pyet për moshën, 94-vjeçarja fotografohet duke drejtuar "Range Rover" (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë. Ajo është filmuar nga papar
94-vjeç, Mbretëresha Elizabeth II fotografohet duke ngarë një “Range Rover” Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe është tejmase në formë. Ajo është fotografuar së fundmi në timo
Lojtarët që nuk do ta besoni se kanë veshur këto fanella (FOTO LAJM) Disa futbollistë kalojnë rrugë të gjata për të arritur deri te sukseset më të mëdha. Ndoshta, pak e dinë se Harry Kan
Leverkusen mposht Rangers, "aspirinat" bëhen skuadra e rradhës që kalon në fazën tjetër (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
EUROPA LEAGUE/ Mbyllen pjesët e para mes Leverkusen - Rangers dhe Sevilla - Roma (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Europa League. Sevilla e ka mbyllur në avantazh
Kamberin e dërgojnë në shtëpi, e ardhmja e sulmuesit nuk është te Rangers Florian Kamberi nuk është më në modë në Skoci. Sulmuesi edhe pse në pjesën e dytë të sezonit ishte pjesë e Rejxhërs