999 rezultate për

ramush

Kërkohet arrestimi i Ramush Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3
Ramush Haradinaj dhunon bashkëshorten?! Rrëfehet Anita (VIDEO) Bashkëshortja e ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, Aranita ka rrëfyer për Abc News jetën e saj me Ramushin.
Plagoset me armë nipi i Ramush Haradinaj Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Dy persona janë plagosur sot në Pejë afër fakultetit të
Ramush Hardinaj ushtroi dhunë mbi bashkëshorten? Reagon Anita (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur në familjen e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Portali Bota.sot, shkruan s
AAK-ja këmbëngul që Ramush Haradinaj është kandidat i denjë për president Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj,thotë se çdo marrëveshje e arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e që ka
Ramush Haradinaj shpall kandidaturën për president të Kosovës Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka shpallur kandidaturën e kryetarit të saj, Ramush Haradinaj, për president të Kosovës
Ramush Haradinaj: Veprova drejt me dorëheqjen, nuk do të rigjykohem më! Ish-kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi për Çim Peka LIVE se ka vepruar drejt kur dha dorëheqjen si kryeministër dhe
Ramushi festoi ditëlindjen, urimi romantik i Anitës merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit, Anita e ka uruar Ramushin publikisht, një postim ky që ka tërhequr mjaft vëmën
Rama tërheq padinë ndaj Haradinajt Kryeministri Edi Ram ka njoftuar se do të tërheqë padinë për shpifje që i ka bërë ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush H
Haradinaj refuzon takimin me Edi Ramën: Nuk ka llogjikë, më ka paditur Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë v
Anita bëhet romantike, i kushton fjalë dashurie Ramushit Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita ka vendosur së fundi t’i kushtoj një dedikim dashurie burrit të saj. Anita e
I "fiksoi" të gjithë, kush u zgjodh Ministre e Jashtme e Kosovës (FOTO LAJM) Meliza Haradinaj-Stublla është ministrja e re e Punëve të Jashtme në Kosovë, e cila u zgjodh ditën e djeshme në Kuvend.
Isa Mustafa i shkruan letër Ramush Haradinajt për qeverinë e re Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i ka thënë kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Ha
Politologu Ramush Tahiri: Kurti humbi legjitimitetin, Qeveria e re në fillim të majit Qeveria në detyrë e ka humbur legjitimitetin dhe për këtë qëllim duhet të formohet qeveria e re. Zgjedhje të reja nuk mu
4 vite burg në Holandë, për Haradinajn karantina është një formë ''ushrie'' Vëllai i ish kryeministrit Ramush Haradinaj, ka festuar ditëlindjen e tij të 42-të. Në kushte karantina, ish kryeministr
Ramush Haradinaj akuzon rëndë Albin Kurtin: Ka interesa direkte me ekonominë e Serbisë Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka akuzuar sot kryeministrin në detyrë, Albin Kurtin, duke thënë se ai po e heq taks
Rama injoron Haradinajn: Nuk merr vesh fare nga politika! Rama ka vazhduar akuzat ndaj ish-kryeministrit të Ksovës, Ramush Haradinaj. Për Haradinajn, Rama ka thënë se nuk e me
Ramush Haradinaj justifikon arkivolin para Qeverisë: "Ishte aksion simbolik" Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, thotë se janë arrestuar tre aktivistët e partisë së tij për shkak të një “aksioni s
"Haradinaj ka 40 varre në oborr", Meta i bën paralajmërimin e fortë Ramës Presidenti Ilir Meta gjatë konferencës së tij për mediat vetëm pak minuta më parë i është përgjigjur një pyetje për sulm
"Ramushi ka nisur baltosjen e Albinit", Rama sulmon Haradinajn: Kurti nuk është shërbëtor i Serbisë Kryeministri Edi Rama akuzoi ish kryeministrin Ramush Haradinaj se ka nisur baltosjen e Albin Kurtit, duke theksuar se t