999 rezultate për

ramsey

Chelsea hidhet në sulm për mesfushorin e Real Madridit Chelsea është interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Mateo Kovaçiç. Daily Mail shkruan sot se londinezët kanë py
Ramsey nuk po rinovon, tre skuadra gjigante i vihen pas Aron Ramsey ende nuk e ka rinovuar konytratën e tij më klubin e Arsenalit, kjo bërë që shumë gjigantë të futbollit të vi
Juve drejt tërheqjes nga gara për Canin Juventusi prej kohësh është në ndjekje të mesfushorit të Liverpoolit, Emre Can. Sipas Tuttosport, ende nuk ka përgjig
Arsenal - CSKA Moskë, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenalifitoi sonte me shifrat 4-1 ndaj CSKA Moskës në "Emirates Stadium". Aaron Ramsey me dy gola të shënuar dhe Ale
Ramsey nga frika e përmbysjes nga Milani, i kërkon një nder shokëve Mesfushori i Arsenalit, Aaron Ramsey, para ndeshjes me Milanin, nuk dëshiron ta kujtojë rezultatin e ndeshjes së parë, e
Festival golash në Emirates Stadium, Arsenali mposht bindshëm Evertonin (VIDEO) Arsenali ka fituar sot ndaj Evertonit me rezultatin e përgjithshëm 5-1 në "Emirates Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për
Ramsey shënon super gol për Arsenalin kundër Evertonit (VIDEO) Arsenali është i papërmbajtshëm ndaj Evertonit ku ka shënuar golin e tretë në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar g
Ramsey shënoi sërish, shikoni kush vdiq sot (FOTO & VIDEO) Malliki apo magjia për Aaron Ramsey vazhdon. Lojtari mbrëmjen e kaluar arriti të shënojë një gol kundër Leicesteri në fi
Arsenal – Southampton, ja formacionet zyrtare Southamptoni është mysafirë i Arsenalit në kuadër të ELF Cup. Në këtë takim nuk do të jenë dyshja shqiptar Granit Xha
Reali “gjuan” yllin e Arsenalit (FOTO LAJM) Real Madrid vazhdon “gjuetinë” për yje të mëdha për një përforcim të skuadrës. Dhe kësaj rradhe sytë Reali i ka kthye
Wenger konfirmon mungesën një mujore të Ramsey Arsene Wenger ka lajmëruar zyrtarisht se Aaron Ramsey do të mungojë një muaj për shkak të lëndimit në kofshë Mesfusho
Dëmtohet makthi i "vip"-ve, mungon gjatë Arsenal ka marrë një goditje të rëndë nga infermieria. Mesfushori Aaron Ramsey do të mungojë për rreth gjashtë javë.
Ramsey, djaloshi i artë i Arsenalit që "vret" të famshmit (FOTO LAJM) Njerëzit më të shquar të botës duhet me të vërtetë të jenë të frikësuar, se mos “hija e vdekjes” u troket pas shpine, pa
Aaron Ramsey shënon gol, vdes viktima e radhës Futbollisti i Arsenalit, Aaron Ramsey njihet për “mallkim” e tij, pasi sa herë ai shënon gol, vdes një personazh. Kët
Ramsey shënon super gol, artistët në ankth (VIDEO) Aaron Ramsey ka kaluar në avantazh Arsenalin ndaj Tottenhamit. Mesfushori e kthehu në gol një asist nga Berllein, dhe me
Aaron Ramsey hyn në Librin e Rekordeve Guinnes (VIDEO) Ndërsa është kthyer në një legjendë urbane "vdekja" e një personazhi të njohur sa herë që Aaron Ramsey shënon gol, një r
"Mallkimi" Ramsey, ndërron jetë aktori anglez (FOTO LAJM) Duket e pabesueshme, por në fakt është e vërtet. Kur shënon gol futbollisti i Arsenalit, Aron Ramsey, atëherë të gjithë
Vazhdon mallkimi "Ramsey", sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 7 rastet që ju sjellim në f
Arsenal dërrmon Watford (VIDEO) Arsenal ka dëshmuar se është një ekip që duhet llogaritur si favorit. Topcinjtë kanë arritur të fitojnë me rezultatin
M. United- Arsenal, formacionet e mundshme Një ndeshje magjike do të luhet sot në "Old Trafford" teksa përballë do të vendosen dy skuadra të mëdha si Manchester Un