999 rezultate për

ramos

Kapiteni në krah të Zidane: Jemi me të deri në vdekje Transferta në shtëpinë e Gallatasarajit e vlefshme për Ligën e Kampionëve, do të jetë me peshë të madhe për Realin dhe Z
I lidhur me Nikin, por Alban Ramosaj paska fiksim këtë këngëtare shqiptare (FOTO LAJM) Alban Ramosaj është një ndër këngëtarët më të mirë dhë më të pëlqyer të publikut. Ai njihet për natyrën ekstravagante, d
E ardhmja e Ramos, flet Perez Presidenti i Real Madrid, Flrentino Perez ka vlerësuar shumë lartë figurën e Sergio Ramos. Kapiteni i Realit dhe Span
Sergio Ramos mes legjendave të Spanjës, thyen rekordin e Casillas Sergio Ramos, një legjendë e gjallë e përfaqësueses së Spanjës. Mbrojtësi i Real Madridit e nisi titullar takimin elimin
Alban Ramosaj nuk i fshehu dot ndjenjat për të në emision, reagon Niki Delijorgji (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, Alban Ramosaj foli për marrëdhënien e tij me Kleoniki Del
Pas një periudhe pushimi, Beatrix Ramosaj jep lajmin e bukur për fansat e saj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj më në fund ka vendosur të rikthehet në muzikë. Pas një periudhe të gjatë pushimi ajo ka vendosur të j
Alban Ramosaj pranon se është i lidhur: Më lejoni ta shijoj! Këngëtari Alban Ramosaj ka konfirmuar se po shijon një lidhje të bukur dashurie, por ende nuk dëshiron ta bëjë publike.
"Gruja jem", Alban Ramosaj qenka në lidhje me modelen shqiptare dhe e zbuloi vetë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Alban Ramosaj u rikthye duke publikuar surprizë këngën e tij më të re "T'kom dasht", një këngë që u pëlq
Shpërthen 'Bernabeu', Reali barazon rezultatin (VIDEO) Reali ka arritur te barazoje rezultatin perballe Clubb Brugge. Miqte e mbyllen pjesen e pare me avantazhin e dy golave p
Shpresë për Realin, Ramos ngushton rezultatin (VIDEO) Reali ka hyre ne fushe pjesen e dyte me nje marsh me te larte se 45 minutat e para. Eshte kapiteni Ramos qe ka shenua
Bashkëpunim me Aurela Hoxhën dhe Oriola Marashin, Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO) Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin "T'kom dasht"
Ofendoi arbitrin, Ramos pranë suspeditmit që do ti kushtonte dhe 'El Clasicon' Atletico Madrid dhe Real Madrid barazuan pa gola dje, e që më së shumti i shkoi për shtati Barcelonës. Por, duket se
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Sevilla-Real Madrit, formacionet zyrtare: Rikthehet në formacion Ramos (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sevillas dhe Real Madridit. Real Madridi i Zinedine Zidane do të st
Messi apo Maradona? Përgjigja e Ramos është befasuese Debati se kush është më mirë, "Messi apo Maradona" është rikthyer përsëri në media. Fillimisht ishte argjentinasi, Ju
Përkrah yjeve botëror, Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian (VIDEO) Alban Ramosaj është padyshim shumë i komentuar dhe i pëlqyer nga të gjithë për shkak të këngëve të bukura që sjell vazhd
Zidane me dhimbje koke, listës së mungesave për PSG mund ti shtohet dhe kapiteni PSG do ta pres në shtëpi Real Madridin për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, mirëpo për Real mund të mungojë Sergio Ramos,
Ramos: E admiroj Premier Leaguen Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë
Ramos fton Pogba te Reali: E ka derën e hapur Sergio Ramos ka dhënë një mesazh për yllin e Manchester United Pol Pogba. Kapiteni i Realit ka ftuar francezit që ti
Sergio Ramos barazon rekordin e Casillas me Spanjën Sergio Ramos i është bashkuar Iker Casillas si lojtari me më shumë paraqitje për Spanjën. Qendërmbrojtësi bëri paraqi