999 rezultate për

rami

Rami bën me "zemër" tifozët madrilen: Mbappe te Reali? Është e kryer! Nëse një javë më parë ishte Unai Emery ai që pretendoi se Mbappé kishte menduar të transferohej te Real Madridi gjatë ko
Djali i Amdi Bajramit jep dëshminë e fortë: Babai vdiq nga sulmi në tru dhe jo nga COVID-19 Djali i ish deputetit Amdi Bajramit, Gabriel ka theksuar se babai i tij ka vdekur nga sulmi në tru dhe jo nga koronaviru
U përjashtua nga programi, nuk ndalet Shqipja: Do të fundos shumë veta (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
Ministria e Financave jep detaje për "zhdukjen" e mbi dy milionë eurove Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka mbajtur konferencë urgjente për media pas ‘zhdukjes’ së dy milionë euro nga T
Tringa për Genc Prelvukajn: U lidh me Eni Koçin dhe më fshiu nga Instagrami Këngëtarja e njohur Tringa Kay, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ka folur pa dorashka për jetën e saj, planet e të a
Behrami tregon për gjendjen e tij kur ishte i infektuar me Covid-19 Mesfushori i Genoas, Valon Behrami, ka thënë se druhej për shëndetin e vet dhe se kishte frikë se do t’i infektonte të a
Ish-kryehetuesi: Ramiz Alia dhe Fatos Nano janë fajtorë për vrasjet e 2 prillit në Shkodër! I larguar në Gjermani si azilant politik, ish-kreu i Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, i është rikthyer së shkuarës
"Kam foto dhe video", Rami kërcënon ish të dashurën, Pamela Anderson (FOTO LAJM) Futbollisti francez Adil Rami përsëri ka mohuar se ishte i dhunshëm ndaj Pamela Anderson pasi ajo e quajti atë një "përb
Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave. Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesët
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO) Pak ditë më parë Capital T fshiu çdo postm nga profili i tij në Instagram duke u bërë kështu shumë zhurmë. Ndonëse nj
"Vera nuk ka mbaruar akoma", Trejsi i vë "flakën" Instagramit me foton e fundit (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria thotë se vera nuk ka mbaruar akoma. Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, është një prej emrave të k
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Zbulohet ditari, Enver Hoxha: Fadil Paçrami dhe Todi Lubonja janë plehra Dënimi i Fadil Paçramit dhe Todi Lubonjës, finalizuar në Plenumin IV të Komitetit Qendror, ka qenë ngjarja më e bujshme
Instagrami një gënjeshtër e madhe? Zbulohet detaji misterioz në fotot e blogeres (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur që të shihni “influencues” Instagrami dhe të mendoni se sa me fat janë disa persona, që vetëm udhëtojnë në
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
Macja "Spooky" pa sy dhe qime është bërë yll i Instagramit me 80.000 fansa (FOTO LAJM) Nuk është sekret që Instagrami është plot me fotografi të kafshëve shtëpiake të adhurueshme të njerëzve – nga qentë që d
Qeveria e Kosovës ndan 230 mijë euro për MPB-në Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj ka ndarë 230 mijë euro për Ministrinë e Punëve të Brendshme të Kosovës. Më kërke
Ish e dashura e Jeremie Menez "bllokon" Instagramin me foto të nxehta (FOTO LAJM) Emilie Nef Naf, ish e dashura e Jeremie Menez ka vendosur të relaksohet me pushime në Kalabri. Modelja franceze me
Instagrami fundos bosin shqiptar të drogës në Europë, biseda me "vajzën" e nxjerr zbuluar DIA e Barit në bashkëpunim me autoritetet britanike dhe gjermane të policisë si dhe me ndihmën ndërkombëtare të Divizion
Pushime të zjarrta, vajzat e famshme shqiptare "pushtuan" Instagramin me bikini (FOTO LAJM) Verës i erdhi fundi dhe vajzat e famshme kanë shfrytëzuar këtë stinë të nxehtë për "t'i nxjerrë fundin" edhe Instagramit