999 rezultate për

ramadani

Vdes nga koronavirusi zëvëndësministri i Kosovës Sot është ndarë nga jeta, pas një beteje të gjatë me virusin, Nehat Ramadani, zv/ministër i Bujqësisë në Qeverinë e Koso
Ylli i Kombëtares i jep fund beqarisë Ditë e veçantë ajo e sotmja për futbollistin e Kombëtares kuqezi, Ylber Ramadani. Ky i fundit i ka dhënë fund beqaris
Shqiptari i njohur nga Tetova blen skuadrën serbe (FOTO LAJM) Menaxheri ndërkombëtar i futbollit me prejardhje nga Tetova, Fali Ramadani do të blejë klubin e futbollit serb Maçva Sha
Hetem Ramadani "zbulon" një tjetër kurë për COVID-19: I shkrova Trumpit Themelues i Health Revolution, Hetem Ramadani ka deklaruar se kura e tij me farë të zezë, vaji të linit dhe mjaltë është
Balaj dhe Ramadani: Të gjithë për një qëllim, fitore Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj dhe Ylber Ramadani kanë dalë sot në një konferencë për mediat, para ndes
Ramadani: Jemi gati të fitojmë ndeshjet e radhës Ylber Ramadani ishte një tjetër futbollist që trajneri Reja i kishte besuar aktivizimin nga minuta e parë në ndeshjen e
FSHF zbulon përgjigjet e tamponëve para përballjes me Bjellorusinë Shqipëria luan më 4 shtator kundër Bjellorusisë në Nations League dhe një ditë më parë futbollistët kuqezi dhe stafi jan
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Shtohet ndjeshëm numri i infeksioneve nga koronavirusi në Kosovë Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik (IKSHPK) në Kosovë, kanë bërë publike sot përmes një
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
ISHP: Jemi në mbikqyrje të 2242 rasteve, zbatoni rekomandimet Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani sërish u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që
Shkon në 17 numri i të infektuarve në Kosovë Ka shkuar në 17 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Personi i 17-të i infektuar thuhet se është nga Dumnica
Policia spanjolle bastis vilën e agjentit shqiptar të futbollit, arrestohet Fali Ramadani Agjenti i futbollit Fali Ramadani është arrestuar në Spanjë për shkak të ikjes nga pagaesa e tatimeve. Së bashku me t
Skandali me menaxherin shqiptar, në skenë del emri i Sadikut Hetimi i menaxherit me origjinë shqiptare, Fali Ramadani për evazion fiskal në Spanjë, përfshin në mënyrë indirekte edhe
Menaxhon yjet e futbollit, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash Fali Ramadani është në probleme të mëdha nga Gjykata Kombëtare Spanjolle. Menaxheri i njohur shqiptar po hetohet për
Nuk u rikthyen në burg, lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Agim Krasniqin dhe Sehat Ramadanin Duket se vendimi për të mos u kthyer në burg i ka kushtuar rëndë dy personave. Ministria e Punëve të Brendshme ka lës
Hetem Ramadani: Këto ushqime shkaktojnë kancerin, largojini menjëherë nga frigoriferi Hatem ramadani ju njeh me frutat që duhet të mbani dhe ato që duhet t'i hiqni menjëherë nga frigoriferi juaj. Hatemi sqa
Plas sherri në sallën e gjyqit, procedohen 13 persona Precipiton ne dhune seanca gjyqesore e mbajtur sot në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ku pritej të vijohen me gjykimin nd
Tirana synon trajnerin që pati shumë sukses në Kosovë Klubi më i suksesshëm në Shqipëri, Tirana është ne kërkim të një trajneri të ri.Tirana që e ka fituar plot 24 herë titul