999 rezultate për

rama

"Dorëzohet" Rama: Negociojmë me PD-në, por me 2 kushte Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mbrëmjen e sotme ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “Opinion” në TV K
Mazhoranca do ta votojë e vetme Vettingun? Kjo është përgjigja e kryeministrit (VIDEO) Në një intervistë ekskluzive për emisionin Opinion, Kryeministri i vendit Edi Rama ka thënë se lidhur me vettingun, mazh
Ish-ministri i PD: Rama s’pyet për sinjalet e Metës Publicisti Besnik Mustafaj ka folur mbi çështjet politike në vend dhe situatën e ngërçit me protestën e opozitës dhe kr
Rama: Nisma për Ushtrinë e Kosovës ka shkaktuar tensione në rajon Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se nisma e Hashim Thaçit për krijimin e ushtrisë së Kosovës, është një zhv
Blushi ironizon Ramën për dekoratën në Francë: Emigrant… (VIDEO) Ka nisur seanca e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, seancë e cila është bojkotuar nga opozita prej më shumë se 40
Luan Rama i përgjigjet PS-së për zgjedhjet në Kavajë: S’na pyetët për Roshin… Luan Rama në një deklaratë për median ka folur sërish mbi ngërçin politik në vend, zgjedhjet në Kavajë, dhe koalicionin
REPLIKAT/ "Aty vdes", Rama: Mos shkofsh se po shkove... (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë disa pamje të Sanatoriumit nga "televizonit" i tij në Facebook ERTV duke nxitur edhe
PS-LSI, në prag ndarjes? Pas Tahirit, Luan Rama kërkon dalje urgjente për mediat Edhe pse gjendemi shumë pranë zgjedhjeve dhe politika gjendet në krizë për shkak të bojkotit të opozitës, koalicioni qev
Zgjedhja e presidentit, Rama: Kandidati mund të jetë nga diaspora… Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës me gazetarin Enver Robelli në Dialogplus ka reaguar në lidhje me situatën politi
Rama: Ballkani duhet të hyjë në BE për të shmangur çështjen e kufijve Edi Rama në një intervistë për dialogplus ka folur mbi trazimet politike në Ballkan dhe rrezikun e ndryshimit të kufijve
Rama vizitë "blic" në Senatorium, ia merr letrën nga dora drejtorit (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka zhvilluar një vizitë në Senatorium ditën e sotme për të parë kushtet e reja në të cil
Luan Rama: S'marrim pjesë në zgjedhjet e Kavajës, Roshi ishte gabim i PS-së Luan Rama e ka goditur PS-në dy herë gjatë daljeve të tij publike ditën e sotme. Fillimisht ai deklaroi nga KQZ-ja se do
U bë deputet nga lista e PS-së, Spartak Braho kërkon një "rimartesë" Rama-Meta Më pak se 48 orë na ndajnë nga data 1 prill, e cila ishte dita kur PS-LSI lidhën marrëveshjen për të hyrë bashkë në zgje
Rama merr titullin “Komandant i Legjionit të Nderit” në Francë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama ishte në një vizitë një ditorë në Francë ku u dekorua me titullin titullin “Komand
Komentuesit i kërkojnë punë, Rama: Lexo e shkollohu, s’të bën të vlefshëm fejsbuku… Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes nuk ka harruar t’u urojë një ditë të mbarë ndjekësve të tij me anë të një fotoje ku
Arian Çani sherr me Ilir Kullën: Ja ç'do i ndodhë Ramës... (VIDEO) Gazetari Arian Çani ka debatuar ditën e sotme në “Studio e Hapur” të Eni Vasilit në “News24” me ekspertin Ilir Kulla.
LSI regjistrohet në KQZ, Luan Rama këmbëngul: Nuk ka zgjedhje pa opozitën Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka dorëzuar në KQZ shkresën zyrtare për t’u regjistruar si subjekt polit
Ndjekësi i shan priftërinjtë dhe hoxhallarët, Rama i përgjigjet egër (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka bërë një postim në Facebook në lidhje me legalizimin e objekteve të kultit në Shqipëri duke shkaktu
"O byrazer, hap ndonjë vend pune", Rama: Më jep numrin... Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në një vizitë njëditore në Paris dhe ndërmjet një postimi në Facebook
“O xhaxhi pyka, ta futi Saliu..”, Rama: Kujdes Barcelonën, vettingun e shoh vetë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes u ka uruar ndjekësve të tij një ditë të mbarë me anë të një fotoje të Lungomares në
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}