999 rezultate për

ramĂn

Mos t'u vijë keq fare! Personat e këtyre 3 shenjave janë më qaramanët e horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
Kahraman nĂ« probleme me ish-bashkĂ«shorten: Martohemi ose mĂ« jep paratĂ« (FOTO LAJM) Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, po kalon njĂ« periudhĂ« aspak tĂ« mirĂ« pĂ«r shkak tĂ« problemeve me ish-bashk
Gjeramania në alarm, "bum" infeksionesh nga vizitat e shqiptarëve Gjermania bën të detyrueshëm testimin për koronavirus për këdo që kthehet nga vendet e rrezikut. Vendimi do të hyjë fuqi
Humb jetën nga COVID-19 kameramani shqiptar Kameramani shqiptar në Maqedoninë e Veriut, i prekur me koronavirus ka humbur jetën. 51-vjeçari Shenoll Ahmeti ishte
Njihuni me 12 vjeçarin që imiton perfekt Messin (VIDEO) Mishal Abulais, vogëlushi 12 vjeçar ka aftësi të jashtëzakonshme me topin, shkruan Albeu.com. Ai jeton në Kerala të
Pas krizĂ«s nĂ« çift, "Kahramani" vendos tĂ« martohet pĂ«r herĂ« tĂ« dytĂ« (FOTO LAJM) Aktori Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, ka kaluar njĂ« periudhĂ« aspak tĂ« mirĂ« nĂ« martesĂ«n e tij. VetĂ«m njĂ« vit pas mar
Shpërthimi i bombolës së gazit në Ramanli, ndërron jetë 10 vjeçari Numri i viktimave nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ramanli ka shkuar në tetë. Si pasojë e shpërthimit të bombolë
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat
Me iPhone 11 pro e stativ në dorë, "kameramania" e Ramës del zbuluar nga "spiuni" (VIDEO) Prej kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja të themi se është bërë "krahu i djathtë" i kryeministrit Rama për transmeti
22 vite më parë filmoi gjendjen e Kosovës, dje kameramani filmoi ndeshjen ndaj Anglisë Kosova luajti mbrëmjen e djeshme një sfidë tepër të rëndësishme ndaj Anglisë në të cilën humbi, por shënoi tre gola.
Historia e kameramanit anglez: Para 22 vitesh xhiroi gjendjen në Kosovë, ndërsa dje ndeshjen (FOTO LAJM) 22 vjet pasi e kishte xhiruar gjendjen e vështirë në Kosovë, në vitin 1997, kameramani Chris James mbrëmë e xhiroi Kombë
Kameramanit i bie tĂ« fiktĂ«, rrĂ«zon objektin dhe i ndĂ«rpret intervistĂ«n BashĂ«s (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrĂ«mjen e sotme ishte i ftuar nĂ« studion e “Syri Tv”, ku dha njĂ« intervistĂ« mbi situatĂ«n pol
Kameramani filmon vdekjen e tij (VIDEO) Kadas Theodorakakis, një kameraman i mediave lokale në Kallamata të Greqisë humbi jetën dje në mënyrë tragjike pasi një
Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Pas 3 vitesh burg lirohet kameramania që shkelmonte emigrantët Gjykata më e lartë e Hungarisë vendosi të martën që ta lirojë kameramanen Petra Laszlo, pasi që ishte akuzuar për një ku
Gazetares i del zogu nĂ« studio, kameramani e fokuson (VIDEO) ËshtĂ« bĂ«rĂ« protagoniste nĂ« vetĂ«m pak orĂ«, pas publikimit tĂ« kĂ«saj videoje ‘tĂ« nxehtë’. Italiania bukuroshe Barbara D’
Luanesha suprizon kameramanët (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë publikuar nga një luaneshë kurioze, teksa filmohej në mënyrë të fshehtë. Ajo ka "zbuluar" k
Showmani Thaçi mori edhe kamera kur lundroi në Ujman Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka imituar Vladimir Putinin, kur ka shkuar në Ujman dhe ka marrë me vete një kamera
Kur loja bëhet e mërzitshme! Ky kameraman meriton Topin e Artë (VIDEO) Gjatë Botërorit FIFA vendosi një rregull që kameramanët që filmonin ndeshjet të mos fokusoheshin tek vajzat e bukura në
KĂ«ngĂ«tari shqiptar kĂ«rcĂ«non kameramanin: Do tĂ« t'a thyej kamerĂ«n! NjĂ« incident ka ndodhur gjatĂ« intervistĂ«s sĂ« gazetares sĂ« “Edicionit Veror” nĂ« ABC News, me kĂ«ngĂ«tarin shqiptar Seven Sa