999 rezultate për

rakitic

Rakitiç i vendosur të largohet, gjigantët italian favorit për kroatin Mediat spanjolle janë të bindura se pas më tepër se 5 sezonesh, eksperienca e nënkampionit të botës me Kroacinë, Ivan Ra
Rakitic sinjale Barçës: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol
Gruaja e Rakitic akuzon trajnerin e Barcelonës (FOTO LAJM) Raquel Mauri, gruaja e Ivan Rakitic ka kërkuar respekt për bashkëshortin e saj. Ajo ka ka publikuar në profilin e saj
Futbollistët e ekipit të Ivan Rakitiçit sulmojnë fizikisht gjyqtarin shqiptar (VIDEO) Ndeshja e ligës ndërregjionale në mes të klubeve Zofingen dhe Pajde (Möhlin) ka përfunduar me dhunë të shfrenuar. Loj
"Çmendet" Juve: Do 23 milion euro dhe Rakitiçin nga Barcelona për Bernardeskin Juventusi dhe Barcelona gjatë fundit të merkatos ishin në bisedime. Rakitic dhe Emre Can ishin emrat më të përmendur për
Rafinha largohet nga Barcelona, katalanasit në vështirësi Rafinha do të nis një aventurë të re me skuadrën e Celta Vigos në formën e një huazimi. Barcelona nxitoi të rinovojë kon
Barcelona vendos mos e shesë Rakitic Ivan Rakitic ishte thënë se do të largohet nga Barcelona këtë verë, por skuadra katalunase ka vendosur që mos ta shes me
Operacion "blic" në Spanjë, ylli i Barcelonës drejt Juventusit Do të jetë Ivan Rakitic goditja e madhe e Juventusit në këtë afat merkatoje. Mesfushori kroat ka përfunduar në "lupën" e
Valverde tjetër mesazh për Rakitic, kroati drejt PSG Ditët e fundit të merkatos e kanë futur në lojë edhe mesfushorin kroat, Ivan Rakitic. Ylli i Barcelonës po lidhet m
S’ka vend te Barcelona, Rakitic në Serinë A Ivan Rakitic mund ta vazhdojë karrierën në Itali. Rakitic spekulohet se do të largohet nga Barcelona, në javën e fund
Konfirmohet e ardhmja e Rakitic Ivan Rakitic nuk do të largohet nga Barcelona. Rakitic nuk është në shitje, teksa nuk dëshiron të lëvizë para se kon
Inter kërkon dy yjet e Barcelonës Antonio Conte kërkon që të ribashkohet me Arturo Vidalin me të cilin ka punuar edhe te Juventus. TuttoSport bën të di
Rakitic zbarkon në Paris, shtohet zërat për një largim nga Barca Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të
Manchester United nuk heq dorë nga Rakitic, rrit ofertën për kroatin Manchester United ka nisur punën për gjetjen e zëvendësuesit të Paul Pogba. Gazeta spanjolle "Sport" bën të ditur se
E dashura e yllit të Barcelonës i befason të gjithë me tatuazhin e veçantë (FOTO LAJM) Rakitiç ka postuar së fundmi në rrjetet sociale disa foto me të dashurën në plazh. Menjëherë pas pushimeve, ai do t’i
Rakitic ia bën të qartë De Jongut: Nuk luan në vendin tim Ivan Rakitiç premton se do të qëndrojë te Barcelona dhe i hap "luftë" mesfushorit holandez, De Jong. Në një intervistë p
Rakitic jep sinjale: Do të më pëlqente ta kisha Griezmann në skuadër Pasi Antoine Griezmann e bëri të qartë se ai dëshiron të largohet nga Atletico Madridi këtë verë, spekulimet se ai do të
Barcelona dhe Inter negociojnë për Rakitic Ivan Rakitic është shumë pranë Interit. Mundo Deportivo bën me dije se Barcelona dhe Interi pritet të arrijnë një marr
Rakitic festë në Sevilla, tërbohen tifozët e Barcelonës Eleminimi i Barcelonës nga Championsi ka irrituar jashtë mase tifozët katalanas. Po ai që nuk e vret mendjen për këtë el
Pas festës së titullit, Rakitic flet për të ardhmen Pas fitimit të titullit kampion në La Liga, kroati i Barcelonës, Ivan Rakitic ka folur në lidhje me të ardhmen e tij: "D