999 rezultate për

rajan

"Ky proces do të zgjasë", Trajanov shprehet për përgjimet ndaj udhëheqësve të BDI Eksperti i sigurisë dhe ish-zyrtari nëpër qeveritë e Maqedonisë, Pavle Trajanov ka folur për “bombat” e plasuara në rrje
Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Ministri Trajanov: Pritet kthimi i shtetasëve maqedonas që janë pjestarë të ISIS Pritet riatdhesim i shtetasve të Maqedonisë të robëruar si luftëtarë në radhët e të ashtuquajturit Shteti Islamik (ISIS)
Maqedonia rrezikohet nga ISIS Kordinatori kombëtar për zbatimin e platformës kombëtare për uljen e rreziqeve dhe katastrofave dhe ish ministër i Punëv
Ministria e Jashtme ruse: Do të ketë kundërmasa për Maqedoninë Ministria e Jashtme e Rusisë e informoi ambasadorin e Maqedonisë në Moskë Goce Karajanov për kundër-masat që do të ndërm
Trajanov fton presidentin Ivanov të dekretojë Ligjin për përdorimin e gjuhëve Kryetari i Lidhjes Demokratike, Pavle Trajanov, ftoi presidentin Gjorgje Ivanov që të dekretojë Ligjin për përdorimin e
Kafe dhe cigare me të vdekurit, ky është rituali i frikshëm i tribusë Tarajan (FOTO LAJM) Të vdekurit në të gjithë botën nuk ngacmohen pasi dërgohen në varr, por ndryshe funksionon në një cep të botës. Banor
Trajanovski prezanton projektet për Çairin Kandidati i VMRO-së për qytetin e Shkupit, Koce Trajanovski prezantoi disa nga projektet e programit të tij për komunën
LSDM dhe VMRO nisin betejën për Shkupin Projektet për reduktimin e ndotjes së ajrit dhe të mjedisit janë në qendër të programit të kandidatit për kreun e qyteti
VMRO planifikon të emërojë një shqiptar për zëvendës kryetar të Shkupit Muhamed Ameti do të jetë nënkryetar i Shkupit, nëse Koce Trajanovski fiton mandatin e tretë për kreun e qytetit të Shkup
Trajanov në zgjedhjet lokale në koalicion me LSDM Kryesia e Lidhjes Demokratike, në mbledhjen e mbrëmshme, solli vendim për pjesëmarrje në zgjedhjet lokale. Lidhja Dem
Kryetari i Shkupit: Kemi bërë shumë projekte edhe për pjesët shqiptare të qytetit Në cdo dalje të tij para publikut kryetari i Shkupit Koce Trajanovski është lavdëruar për zgjerimin e bulevardit “Hristi
Kryetari i Shkupit: Kam punuar edhe për shqiptarët (VIDEO) Thuajse në çdo llogaridhënie të tij, kryetari i Shkupit Koce Trajanovski është lavdëruar për zgjerimin e bulevardit “Hri
Koce Trajanovski sërish kandidat për kryetar në Bashkinë e Shkupit Kryetari i Bashkisë së Shkupit, Koce Trajanovski, njoftoi se do të kandidojë edhe për një mandat në zgjedhjet e ardhshme
Shkupi mbushet me tifozë nga mbarë bota, në pritje të UEFA Super Cup Qyteti i Shkupit sot është i mbushur me dashamirës të futbollit nga mbarë bota që janë në pritje të lojës ndërmjet dy ng
Trajanov: PSP ka prova, përgjimet janë bërë me urdhër të OBRM-PDUKM-së Lideri i Lidhjes Demokrate, Pavle Trajanov, ka thënë se Prokuroria Speciale ka prova se përgjimet janë bërë me urdhër të
Forcohet blloku i djathë maqedonas, i bashkëngjitet Georgievski Duket se ish-kryeministri Ljubço Georgievski, do të hynë në koalicion me partitë e djathta. Georgievski i ka hedhur p
"Babai më infektoi me HIV!" (FOTO LAJM) Kur Brajan Jackson ishte ende i vogël, babai i tij e donte shumë, por gjithçka ndryshoi kur ai u kthye nga Arabia Saudit
Trajanov rikthen propozimet e PSP-së për votim në Kuvend Deputeti Pavle Trajanov, kryetar i Lidhjes Demokratike (LD), ka rifutur në rend dite të Kuvendit propozimet për ndryshim
Plas sherri në Kuvendin e Maqedonisë (VIDEO) Vetëm 20 minuta pasi ka filluar debati për përmbytjet, ka plasur sherri mes deputetëve të VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së për