999 rezultate për

rafa

U ble për 35 milion euro nga Lillë, zbulohet arsyea përse nuk po luan Rafael Leo Rafael Leao i cili u ble për 35 milione euro nga Lillë nuk po luan rregullsiht te Milani, ky dhe tifozët kan pyetur pse
Benitez ikën nga Newcastle Newcastle United ka njoftuar se menaxheri Rafael Benitez do të largohet nga ky klub. “Me zhgënjim ju njoftojmë që men
Skuadra angleze përgatit planin, Wenger gati të ulet në stol Kontakti me pankinën i ka munguar së tepërmi Arsene Wenger, i cili është gati të drejtojë një skuadër duke nisur që nga
Histori dashurie me vajzën e tij, babi i Neymar sulmon Gabigol (FOTO LAJM) Gabigol mbahet mend nga tifozët e Interit si një ndër dështimet më të mëdha në merkaton e klubit zikaltër këto dekadat e
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre
I mbijetoi tragjedisë ajrore të Chapecoenses, gazetari brazilian ndahet nga jeta Rafael Henzel ishte një ndër 6 personat që i mbijetoi tragjedisë ajrore në vitin 2016, ku humbën jetën 71 persona, fshir
Rafael Benitez: Refuzova ekipe të mëdha për Newcastle Trajneri i Neëcastle United,Rafael Benitez ka deklaruar se i ka refuzuar disa oferta nga klube të mëdha për të qëndruar
Mot i acartë në Greqi në ditët e para të 2019 Fenomeni "Rafael" në Greqi, me temperatura tepër të ulta, dëborë, rreshje të furishme dhe erëra të forta në Egje deri në
Formacionet zyrtare: Lyon - Manchester City Lyon dhe Manchester City do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Parc Olympique Lyonnais", e vlefshme për UEFA Champions
Tenisti serb triumfon në US Open, i afrohet Rafael Nadalit (VIDEO) Tenisti serb, Novak Djokovic ka triumfuar në garën e "US Open" dhe është shpallur fitues i fundit i Grand Slam-it për kë
Era e fuqishme zbulon muret Qabes, si duket Shtëpia e Zotit (FOTO LAJM) Një erë e fortë goditi rajonin e Mekës në mbrëmje, kurse në rrjetet sociale u shfaq një video që tregon fuqinë e erës në
Rafael Nadal mposht tenistin kroat dhe kualifikohet në gjysmëfinale Rafael Nadal arriti të kualifikohet për në fazën gjysmëfinale të turneut të tenisit në Toronto të Canadasë. Numri 1 i re
Rrëzimet qesharake teksa mëson të ecë, gjirafa e vogël bëhet virale Një gjirafë e vogël ëhstë bërë shumë shpejt virale, pasi po mësonte të ecte. Ajo shpeshherë ka frikë të përpiqet dhe
"Rafall", NATO, BE dhe "qërshia mbi tortë"! Nga Destan JONUZI - Kjo javë do të jetë java vendimtare për Maqedoninë dhe qytetarët e saj, këtë javë Maqedonisë i b
Rafael Varane pohon se ka pasur kontakte me Manchester United Mbrojtësi i Realit të Madridit Rafael Varane pretendon se Manchester United e ka kontaktuar. Lojtari është i grumbul
Gjirafa ngatërron barin me flokët e David Luiz (VIDEO) Mbrojtësi brazilian i Chelseat, David Luiz, teksa gjendet me pushime, ka postuar një video në Instagram teksa luan me di
Ndërron jetë miliarderi i famshëm Miliarderi francez i aeronautikës dhe medias, Serge Dassault, ka vdekur në moshën 93 vjeçare, njoftoi e përditshmja fran
Rafael Nadal mposht Djokovicn dhe kalon në finale të Romës Rafael Nadal ka dalë triumfues në një gjysmëfinale magjepsëse të Roma Masters kundër rivalit të tij, Novak Djokovicit.
Ishte duke e filmuar, gjirafa i merr jetën regjisorit të njohur (FOTO & VIDEO) Për të ishte një ditë normale pune, që nisi me filmimin e gjirafës Gerald, që pritej të dilte në qarkullim brenda disa m
Rafael Nadal mposht Goffin dhe siguron finalen në Barcelonë Rafael Nadal siguroi fitoren e 400 në karrierë në fushat me dhe, pas suksesit në vetëm dy sete ndaj numrit 10 të botës D