999 rezultate për

radmilla

8 Marsi, protesta në Shkup për barazinë gjinore “Stop politikës së burrave”, “S’dua lule, dua vendin tim në shoqëri”, këto ishin disa nga mbishkrimet e pankartave me të
Dënohet me 4 vite burg sulmuesi i Radmilla Sheqerinskës Pançe Angelov është dënuar me katër vite burg dhe është shpallur fajtor për sulmin ndaj Radmilla Sheqerinskës. Gjyka
Milloshoski: Shekerinska blen fruta deti për 80.000 euro “Sheqerinska para vetëm 10 ditësh bëri furnizim me lajthi, bajame dhe fëstëkë për nevojat e tryezës së saj në Ministrinë
Kush ishin 7 deputetët që paramilitarët kishin planifikuar t’i vrisnin Nënkryetarja e LSDM-së, Radmila Sheqerinska, e ftuar këtë mbrëmje në 24 vesti tregoi për tmerrin e përjetuar mbrëmë gjat
Sheqerinska: Po digjni gjithë vendin vetëm për të shpëtuar disa Sot në kuvendin e Maqedonisë pati debate të nxehta midis deputetëve kryesisht nga radhët e VMRO DPMNE-së vazhduan me rep
Shekerinska: Bashkë me "bombat" fillojmë dhe protestat Zv/kryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska, në emisionin “Rruga Drejt” theksoi se me protestat e mbrëmshme në Kumanovë,
Shekerinska: Nuk i kemi borxh askujt, do të publikojmë edhe "bombat" kundër BDI-së Nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, ka deklaruar se partia e saj nuk ka në plan të kursejë askënd, as VMRO-DPM
Mbyllet takimi me LSDM-në, Davitkovski do takojë VMRO-DPMNE-në Takimi i profesorit Borçe Davitkovski dhe përfaqësuesit të huaj Peter Vanhauzen me anëtarët e komisionit ad hok për ngja
Sheqerinska: Maqedonia në vendnumëro Maqedonia ka ngelur në vendnumëro dhe këtë e tregon qartë raporti i sotëm i Këshillit të Evropës. Ky është reagimi i Lid