999 rezultate për

radarit

Shpikje shqiptarësh! Si ti shpëtosh radarit të policisë (FOTO LAJM) Së fundmi është hapur një grup në rrjetin "viber" me mbi 5000 anëtarë dhe kode të veçanta për t’i shpëtuar radarit të po
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Kthehete sistemi i raketave kundër breshërit në Maqedoni Sikur qendra e radarit Gjurishte të ishte në funksion, do të kishte paralajmërim të mëhershëm të vërshimeve në Stajkovc,
Policia hap Lotarinë e Radarit, ja çfarë fitoni Policia e Shtetit jo vetëm të ndëshkon, por edhe të motivon. Një nismë e tillë ka nisur ne vijim te javes se Sigurise Rr
Nuk i shpëtoni dot radarit, tani gjobat ju vijnë edhe në shtëpi! (VIDEO) Drejtuesit e automjeteve që tejkalojnë shpejtësinë e lejuar në akset rrugore të vendit, nuk duhet të habiten nëse në der
Trukimet, Superliga jashtë radarit të UEFA-s Për herë të parë në 4 sezonet e fundit Superliga Shqiptare pas fazës së parë i ka shpëtuar radarit të UEFA-s dhe deri ta