999 rezultate për

radar

Foden futet në "radarët" e Real Madridit Real Madrid vijon të mbajë nën vëzhgim lojtarët më të mirë me prespektivë në futbollin europian. Emisarët e klubit spanj
Alaba rikthehet në radarin e gjigandit të La Liga-s Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka vënë kontaktet e para me mbrojtësin e Bayern Munich, David Alaba. Lajmi bë
E papritur, Mustafi përfundon në "radarin" e Barcelonës Barcelona është duke provuar të përforcojë fazën defensive në afatin e janarit. Trajneri Ronald Koeman, dëshiron të b
Koulibaly rikthehet në radarin e Liverpoolit Qendërmbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly është duke u vëzhguar nga gjiganti anglez, Liverpool. Sipas Mirror, lënd
Nuk rinovon me Arsenalin, Mustafi në "radarin" e Milanit Milani nuk arriti të afronte në skuadër një qëndërmbrojtës në merkaton e verës dhe do të tentojë ta bëjë këtë në merkato
Gjimshiti në radarët e Fulham, niset oferta e parë drejt Atalantës Berat Gjimshiti mund të transferohet në Premierligë. Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Berat Gjimshiti, ka tërheq
Kontrollet me radarë, drager dhe dronë çojnë në pranga 53 shoferë Policia Rrugore vijon punën për evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që nuk respektojnë rregullat e qarkul
Policia rrugore zbarkon në terren, 390 policë, dronë e radarë për kontrolle Policia e Shtetit njoftoi se po vijon planin operacional "ROADPOL GUSHT 2020" në rrugët e vendit. Gjatë 48 orëve të f
Radari bën "kërdinë" në rrugë, bllokohen 19 patenta Dy shofere janë vënë në pranga dhe 19 lejë drejtimi janë hequr nga policia e Shtetit, në kuadër të kontrolleve të ushtru
Alaba rikthehet në "radarët" e Barcelonës E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se mbrojtësi i Bayern Munichut edhe njëherë tjetër është shfaqur si përf
Radari fikson "guximtarët" në rrugë, fluturojnë 18 patenta Pòlicia ka vijuar me kontrollet për parandalimin e aksidenteve të rënda si pasojë e shpejtësisë dhe ka konstatuar automj
Kontroll me radar në aksin Sauk-Teg, çfarë u vu re mbrëmë Policia Rrugore ka vijuar me kontrollet në aksin Sauk-Teg, për të parandaluar aksidentet rrugore. Ndryshe nga çdo aks
"Fluturuan" në autostradë, radari bën kërdinë në Sauk Policia Rrugore e Tiranës në vijim të kontrolleve për shkelje të rregullave të qarkullimit ka ndërshkuar 8 drejtues mjet
"Fluturuan" në rrugë me makinë, pezullohen 103 patenta (VIDEO) Policia ka pezulluar 103 patenta mbrëmjen e djeshme për shkak të shpejtësisë dhe konsumimit të alkoolit. Patrullat e
Rashica në "radarët" e Milanit, Rangnick e do në skuadër Milot Rashica objektiv i Milanit në merkaton e verës. Sulmuesi "dardan", pjesë e Werder Bremenit në Bundesligë, në fund
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Radari i kapi me shpejtësi "skëterrë", i fluturon patenta 9 shoferëve (VIDEO) Policia iu ka hequr lejet e drejtimit 9 shoferëve mbrëmjen e djeshme. Këta të fundit lëviznin me shpejtësi tej normave t
Aksion gjatë gjithë natës, Policia monitoron me radar rrugët Policia e Shtetit ka bërë një aksion gjatë gjithë natës në rrugët urbane e interurbane. Teksa poston foto nga kontrol
Një nga mesfushorët më të mirë në botë rikthehet në "radarët" e Realit Skuadra e Real Madrid është e vendosur të gjejë një lojtar të duhur për repartin e mesfushës. Është lojtari i Chelsea
Milot Rashica përfundon në radarët e Napolit Klubet evropiane vazhdojnë të ndjekin me kujdes situatën e Milot Rashicës. Njëri prej klubeve të njohura që do yllin