999 rezultate për

rada

Brad Pitt kush? Angelina fillon një romancë të re Ndarja nga Brad Pitt, pas shumë vitesh martesë ishte shumë e dhimbshme për aktoren. Pas ndarjes ajo deklaroi se do të mu
1 milion euro për makina, shpenzimet e luksit të qeveritarëve 133 milionë lekë, pra mbi 1 milion euro. Kaq është shuma që pritet të shpenzojë Ministria e Punëve të Brendshme për bler
Autostrada Kërçovë-Ohër, kinezët kërkojnë më shumë para Kompania kineze Sinehidro kërkon nga Qeveria më shumë para për autostradën Kërçovë-Ohër, nga ajo që ka parashikuar filli
Allan përfundon në radarin e Arsenalit Mesfushori brazilian i Napolit, Allan, ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Arsenal. Londinezët po v
Autostrada e drogës, francezët tregojnë shtegun e ri të shqiptarëve drejt Holandës Duket se shqiptarët tashmë kanë gjetur një shteg të ri për të transportuar drogën e tyre nëpër Europë. Televizioni fr
Gruaja që humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Avionët turq shkatërrojnë anijen dhe radarët grek, simulimi i ushtrisë alarmon Athinën (VIDEO) Katër avionë F-35 të Turqisë janë ngritur nga baza e tyre pasi konstuan një anije ushtarake armike që kishte hyrë në ujë
Autostrada Shkup-Prishtinë, Angjushev: Është turp Është e turpshme që në Shekullin XXI një largësi prej 90 kilometrash ta vozisim për dy orë. Kështu ka deklaruar zv/kryem
Ançelotti në radarët e dy klubeve me emër angleze Sipas Daily Express, Ancelotti ka gjasa të marrë drejtimin e njërit midis Chelseat dhe Arsenalit. Strategu 58-vjeçar
Spektakël, kështu pastrohen nga bora autostradat në Kosovë (VIDEO) Tre pastruese të borës kanë dhënë një spektakël në njërën nga autostradat e Kosovës. Edhe pse reshjet kanë qenë me densi
Savic, lojtari i fundit që përfundon në radarët e Realit Real Madrid kërkon përforcime në Serinë A. “Los Blancos” kanë dërguar emisarë në Itali për të vëzhguar dy nga lojtarët m
AAK i përgjigjet Pacollit për autostradën: Nuk merremi me llafe kafenesh Zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, iu përgjigj zëvendëskryeministrit të Kosovës, Behgjet Pacolli, në vër
Nga Imami tek Kodheli, zbulohet super skandali në ushtrinë shqiptare Dokumentet zyrtare të rrjedhura nga Ministria e Mbrojtjes tregojnë se mirëmbajtja e sistemit të radarëve detarë është nj
Kush është biznesmeni i akuzuar për vjedhjen e tokës së repartit ushtarak Idlir Karkini, biznesmeni i përfshirë në skandalin e vjedhjes së tokave në Rrogozhinë nuk është një emër i panjohur për
Radas i sinqertë: Nuk e vë dorën në zjarr që Skënderbeu nuk ka manipuluar rezultat Portali i njohur Goal.com, ka shtruar një pyetje që po vret dhe ndjenjat e tifozëve shqiptar. A duhet të dënohet Skëndër
Zyrtarisht ndryshohet emri i Aeroportit të Shkupit dhe i autostradës Tabanoc-Bogorodicë Aeroporti i Shkupit nga "Aleksandri i madh" do të quhet "Aeroporti ndërkombëtar i Shkupit" ndërsa autostrada Tabanoc-Bo
Lekaj tregon se kur do të përfundojë autostrada për Gjilan Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, në një konferencë për media, ka treguar detaje në lidhje me autostradën për në Gj
Lista Serbe: Rada Trajkoviqin e njohin të gjithë në Kosovë Lista Serbe u ka thënë mediave të Beogradit se ‘është shumë mirë që Rada Trajkovic po merr pjesë në fushatën para elekto
Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, fuoristrada luksoze kthehet përmbys (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë në afërsi të Sukthit. Dy mjete u përf
Divorci më i shtrenjtë në histori, modelja e njohur i bën gjëmën sheikut saudit (FOTO LAJM) Ishte një prej divorceve më të shtrenjta, ajo e një supermodeleje dhe ish bashkëshortit të saj miliarder saudit. Por