999 rezultate për

qytetin

"Po i kemi të njoma vajzat, super pi**a!", kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO) Me zë dhe me figurë, emisioni "Stop" në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltru
Britania në alarm! Studia godet vendin, përmbytjet bllokojnë vendin Britania po përballet me përmbytjet dhe stuhinë që ka goditur vendin. Stuhia Lorenzo ka përfshirë Britaninë mëngjesin e
Artan Hoxha: Besmirin e kam takuar disa herë, është e njëjta dorë, të njëjtët vrasës Gazetari Artan Hoxha ka reaguar eleminimit të 35-vjeçarit Besmir Hida, mëngjesin e sotëm në një nga lokalet e Lushnjës.
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
Aeroporti i ri në Kinë, thjesht magjepsës (FOTO LAJM) Shumica prej nesh janë mësuar mjaft me fjalët “më e madhja në botë” për të përshkruar në shumë aspekte Kinën. E për t
Kurti: Do qeverisim me laps dhe gomë Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se në rast të fitores, do të qeverisin me lap
Sherr masiv në qytetin italian, plagoset i mituri shqiptar Një i ri shqiptar është plagosur me thikë mbrëmë gjatë një sherri masiv që shpërtheu në L’Aquila, Itali, me pjesëmarrjen
Kjo është mrekulli, si i shpëtoi burri shembjes së ndërtesës nga tërmeti (VIDEO) Ky është momenti kur një tërmet i magnitudës 5.8 goditi pjesën veriore të Pakistanit. Termeti ra këtë të martë, duke
Basha takon banorët e prekur nga tërmeti në qytetin e Durrësit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vizituar mbrëmjen e sotme banorët e qytetetit të Durrësit, shtëpitë e të cil
Sërish panik në Durrës, tërmeti lëkund qytetin Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku sërish e ka pasur epiqendrën në Durrës. Kjo lëkundje ishte me magn
Mediat e huaja pasqyrojnë tërmetin në Shqipëri (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë që goditi vendit ditën e sotme është ndjerë edhe në shtet fqinjë, Itali dhe Greqi, ndërsa kanë qenë të s
"Qamet" në Fier, rrebeshi me erëra të forta pushtojnë qytetin (VIDEO) Ashtu siç ishte parashikuar, vendi është përfshirë ngë rrebeshe shiu në qytete të ndryshme, megjithatë duket se situata
Mourinho në Madrid, portugezi tregon arsyen pse ndodhet në kryeqytetin spanjoll Jose Mourinho është në pritje të momentit të tij, duke kërkuar një ekip me të cilin të vazhdojë karrierën pas asaj etape
Turia zhduk qytetin 12 000 vjeçar për një hidrocentral (FOTO LAJM) Hasankeyf në juglindje të Turqisë konsiderohet si një prej vendbanimeve më të vjetra që vazhdojnë të jenë të banueshme n
Tabela e çuditshme në Tetovës: Mirë se vini në Tetovë, qytetin ku askujt nuk i intereson për asgjë (FOTO LAJM) Një grup aktivistësh nga Tetova sot kanë vendosur tabela nëpër qytetin e Tetovës me mesazhe për problemet me të cilat ky
Dimri vjen shpejt në Elbasan: Shiu dhe furtuna godasin qytetin (VIDEO) Ndërkohë që orët e para të ditës ishin me temperatura të larta në Elbasan, pasdite duket se ka ardhur dimri. Reshje
FIER/ Të shtëna me armë zjarri brenda spitalit, 3 të plagosur (VIDEO) Tre persona raportohet se janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në qytetin e Fierit mbrëmjen e sotme (31 gusht). R
Njihuni me qytetin ku nuk gjeni dot shtëpi me qera Është një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Stokholmi, kryeqyteti suedez, konsiderohet s
Jahti 400 milion dollar zbarkon në Sarandë, kush është turisti VIP që vizitoi qytetin (FOTO LAJM) Ka mbërritur sot në Sarandë me Yachtin “Katara”, pronë e Emirit të Katarit, për një vizitë private, Sheikh Hamad Bin Kha
Tifozët e Zvezdës sulmojnë shqiptarët në qytetin Bern të Zvicrës (VIDEO) Tifozët e klubit serb Crvena Zvezda kanë sulmuar shqiptarët në qytetin Bern të Zvicrës, ku ata ishin mbledhur për të për