Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
999 rezultate për

qyteti

Pamjet që na bëjnë krenar, shqiptarët veshin kuqezi Palermon (FOTO LAJM) Shqipëria e ka fituar sfidën e parë ndaj Italisë, atë jashtë fushave të lojës. Tifozët shqiptarë kanë pushtuar sot qytet
Ismet Haxhia: Thirri rroftë PS, ja se si militantët e PD-së vranë Ago Imerin "Të moshuarin Ago Imeri e morën militantët e PD-së dhe e nxitën të prishte mitingun e PS, por ai i surprizoi të gjithë k
Kjo bebe nga Kosova habiti gjermanët, ja pse (FOTO LAJM) Një bebe e gjinisë femërore ka habitur gjermanët për shkak të emrit të saj të veçantë. Nëna e vajzës e cila është refugj
EMRAT/ Kokainë në lokalet e kryeqytetit, arrestohen 3 shpërndarësit Policia e Tiranës ka vënë në pranga 3 shtetas pasi janë kapur duke shpërndarë kokainë në kryeqytet. Burime zyrtare n
Mustafa sulmon VV: Po e shkatërroni kryeqytetin Kryetari i LDK-së, njëherit kryeministër i Kosovës Isa Mustafa, u është drejtuar të pranishmëve me rastin e 27 vjetorit
Kush është i riu nga Berati në BB, që ka tatuazh qytetin e tij (FOTO LAJM) Ka tërhequr vëmendjen e publikut i riu me tatuazhe që u fut mbrëmjen e kaluar brenda shtëpisë së Big Brother. Ai quhe
Habit përsëri Xhelal Mziu, i vendos rrugës emrin "Donald J Trump" Qytetit të Kamzës i është shtuar edhe një rrugë e re me emrin e Donald Trump. Presidenti i SHBA-ve u shpall "qyteta
Të jetosh në Tiranë si jashtë shtetit, ja lagjet luksoze që rrethojnë kryeqytetin (FOTO LAJM) Këto foto nuk janë shkrepur në lagjet e pasanikëve të Losangelos-it në SHBA, por në periferitë e kryeqytetit tonë, Tiran
Makina përplas këmbësorin në mes të qytetit të Vlorës Mëngjesin e sotëm në Vlorë ka ndodhur një aksident në lagjen “Pavarësia”. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije s
Rama hap "thesin" për mjekët: Shpërblime të majme për ata që lenë qytetin duke shkuar në fshat Rama mori pjesë në një aktivitet të QSUT-së së drejtuar nga Ogerta Manastirliu, ministrja e re e Shëndetësisë fill pas s
Shembet mali me mbeturina, 50 të vdekur në Etiopi Të paktën 50 persona kanë humbur jetën si pasojë e një rrëshqitje dheu në një landfill kolosal mbeturinash në rrethinat
Alarm për sulm terrorist, policia gjermane blindon qytetin Policia gjermane ka përfunduar këtë të dielë një operacion të madh pasi kishin marrë informacione për një sulm të mundsh
Alarm për sulm terrorist në Gjermani, evakuohet qendra e qytetit Policia gjermane ka evakuar një qendër tregtare në qytetin Essen, pas alarmit për një sulm të mundshëm terrorist. Me
“Pse më shikon, apo ngaqë s’je me PS?”, kreu i bashkisë rreh mësuesin në Poliçan Ish kryeministri Berisha ka denoncuar sot një ngjarje të ndodhur në Poliçan, kur kryetari i Bashkisë Adriatik Zotkaj ka
Bombë në Gjermani, policia evakuon 8 000 banorë Autoritetet gjermane kanë gjetur një bombë të prodhuar në Britani rreth 250 kilogramëshe qytetin e Dusseldorfit, gjë e c
Përplasen tre makina në hyrje të Sarandës, disa të plagosur Tre automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Sarandës duke bërë që disa persona të mbeten të plagosur. Një aut
Nis punën linja e re e autobusit “Qyteti Studenti - Jordan Misja”, njihet aboneja Prej pak ditësh, mijëra banorë të zonës së Qytetit Studenti dhe rrugës “Jordan Misja” në Tiranë përfitojnë një shërbim t
Sherr me thika mes qytetit të Tetovës Një incident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në një restorant në qendër të Tetovës, ku dy të rinj të përkatësisë sh
Mesila Doda shpërthen ndaj Kumbaros: Hapi sytë, kjo është e turpshme… (FOTO LAJM) Deputetja e PDIU-së, Mesila Doda me anë të një statusi në Facebook ka reaguar ashpër mbi gjetjet dhe ndërhyrjet akreolog
Masakron me thikë 36-vjeçarin në mes të qytetit, arrestohet autori Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 31-vjeçar pasi ka goditur me thikë një person në Sarandë. Burime zyrtare ng
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}