999 rezultate për

qytetari

Doktori merr 30 mijë lekë ryshfet për t’i dhënë “Kemp”-in një të paralizuari “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në shëndetësi, ku një doktor në qytetin e Gramshit ka marrë 30 mijë
Denoncoi gjobën e marrë kot, çunat e lali Erit hakmerren ndaj qytetarit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Albeu.com denoncoi një praktikë të paligjshme të Policisë Bashkiake të Tiranës, përmes të cilës vendos
"Braçe po ushtron terror në administratë", zëvendësi i Ramës i përgjigjet Berishës Gjatë paradites së sotme, ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi të administratës nga Fieri, sip
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
"10 ditë pritje për operacionin e të atit, denoncimi i fortë i qytetarit" Deputetja e PD dhe përfaqësuesja e kësaj force politike në Komisionin E Shëndetësisë, Albana Vokshi ka denoncuar mungesë
"Ikni vetë, kaq di t’ju them", reagon Braçe pas skandalit te hipotekat (FOTO LAJM) Denoncimi i bërë mbrëmë nga “Fiks Fare”, i cili tregonte se si një qytetar prej më shuumë se 6 vitesh e kishin sorollatu
Zyrtarja e ministrisë filmohet teksa merr ryshfet, qytetari zgjidh hallin pas 25 vitesh (VIDEO) Një qytetar ka më shumë se 25 vjet që endet në një proces privatizimi. Por kamera e fshehtë e emisionit “Stop” ka tregua
“Infermierët po ikin”, Rama kapet keq me komentuesit “Në QSUT ku vijon hap pas hapi modernizimi i shërbimit dhe punohet çdo ditë për përmirësimin e kushteve në çdo drejtim”-
Rrëfimi i qytetarit: QKUK më vrau nënën Pas paraqitjes publike të mbrëmshme të vëllait të ushtarit të UÇK’së, Avni Hysenit, Adnan Hyseni, i cili ngriti dyshime
Qytetarët skeptikë për dorëzimin e Balilit, bëjnë Ramën me “dhimbje koke” Kryeministri Edi Rama është përplasur me komentuesit të cilët besojnë se pas dorëzimit të Klement Balilit fshihet një ma
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
"Jemi të bllokuar, babai është në gjendje të rëndë", qytetari bën apel për ndihmë Jetmir Odmati nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësor
400 euro për dy vula të zonës Shengen, falsifikuesi i gris pasaportën qytetarit “Fiks fare” denoncoi me zë dhe figurë një person, i cili kundrejt 400-500 euro, arrinte të kalonte qytetarë të ndryshëm
“Jam miku i djalit të kryeministrit”, punonjësi i Hipotekës zhvat banorët Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një “punonjësi” të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifik
Qeveria e Kosovës shpërblen Fadil Vokrrin me statusin e ‘Qytetarit me Merita të Veçanta’ Në mbledhjen e sotme, Qeveria e Kosovës, pas propozimit të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka m
Qytetari shtang Veliajn: Ne shpellarët të sollëm në pushtet, nuk duam dëshmorë të tjerë si Aleks Nika Një nga banorët e Unazës së Re që mori pjesë në takimin e kryebashiakut Veliaj është irrituar nga retorika e këtij të fu
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
Akuza e rëndë/ Rama po grabit barnat e rimbursueshme Ish-kryeministri Sali Berisha edhe këtë herë ka publikuar një akuzë të qytetarit dixhital kundër kryeministrit të vendit
Zbulohet në Kosovë një gjarpër i tmerrshëm (VIDEO) Zvarranikët dinë të jenë befasues kur shfaqen në vende të papritura. Ngjashëm ka ndodhur edhe tek banorët e fshatit D
Diçka që nuk e keni dëgjuar për Qytetarin Dixhital të Sali Berishës Koment nga Ervin Shkulaku Nëse qeveria e drejtuar nga Edi Rama projektligjin/paketën/ndërhyrjen në ligjin aktu