999 rezultate për

qysh

Real Madridi vetëm 5 pikë larg fitimit të titullit të La Liga Skuadra e Zinedine Zidane, Real Madrid, mund të shpallet kampione qysh në ditën e enjte. Një gabim i Barcelonës do të
Reali në pritje për yllin e Rennes Real Madrid po frikësohet se nuk do të mund të transferojë yllin e Rennes, Eduardo Camavinga gjatë kësaj vere. Sipas
Spaho: Ka pasur raste qysh në shkurt me Covid-19, shteti u kap i papërgatitur Në një lidhje direkte nën-kryetari i PD-së, Edmond Spaho tha se epidemia nuk u kap në kohë në kohë nga qeveria, pavarësi
Pandemia e koronavirusit, OBSH: I lajmëruam të gjitha shtetet qysh më 5 janar "Në 5 janar, Organizata Botërore e Shëndetësisë, i njoftoi zyrtarisht të gjitha shtetet anëtare me më shumë informacione
Di Maria zbulon se numrin 7 te United ja kishin dhënë pa dëshirën e tij Sulmuesi aktual i PSG, ka zbuluar se si e ka marrë numrin shtatë te Manchester United. Argjentinasi shpjegon se nuk i
Thaçi-Ramës: Të heqim kufirin dhe doganën mes Shqipërisë dhe Kosovës Presidenti Hashim Thaçi i ka bërë thirrje kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës që të heqë taksën rrugore dhe të hapë k
Zef Deda: Më mbyllën në psikiatri dhe më paralizuan me gjilpëra Zef Dedën, humoristin e papërsëritshëm, kunatin e shokut Xhemal, Çaplinin shqiptar, të gjithë e njohim nga magjia që për
Një lëkundje tërmeti zgjon shqiptarët, sa ishte magnituda Një tjetër lëkundje e fortë tërmeti iu ka bërë zgjimin shqiptarëve, mëngjesin e kësaj të hëne 9 dhjetori. Bëhet fjalë
Rrëfimi i ish-Presidentit: Në '97 e gjeta Berishën të struktur dhe me lot në sy Ish presidenti Bamir Topi ka rrëfyer në librin e tij botuar së fundmi sesi e gjeti Sali Berishën në vitin 1997, kohë në
Haradinaj: Qysh me i besu evropianëve Kryeministri Ramush Haradinaj është përgjigjur rreth kushtëzimin e liberalizimit të vizave për heqjen e taksës, duke kom
Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka humbur gjyshen e saj dhe me shumë dhimbje nuk ka mundur ta përcjellë për në banesën
Do të habiteni kur ta mësoni cili VIP shqiptar është ky vogëlushi (FOTO LAJM) Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar. pikati qysh në dalje
Tottenham kërkon mesfushorin e Barcelonës Tottenhami pritet të bëjë ofertë në drejtim të Barcelonës për mesfushorin brazilianin, Rafinha Alcantara. 25-vjeçari
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Izraeli del ‘bllof’, ANEB: Nuk ka prova për armët bërthamore Agjencia Ndërkombëtare për Energji Bërthamore (ANEB) tha se nuk ka prova të besueshme se Irani është duke punuar në zhvi
Reagimi i nënës së Donjetës ndaj gjykatës: Mallkuar ju koftë o Zot Pasi gjykata vendosur ta lirojë të akuzuarin, Naser Pajazitin, nga akuzat për vrasje të Donjeta Pajazitit, i dhimbshëm k
Gruaja ndalon Markun mes Durrësit: O të keqen nëna ty (VIDEO) Gjatë vizitës së kryeprokurores Arta Marku në Durrës një zonjë e ka ndaluar atë në rrugë duke i kërkuar ndihmë. Ajo
Dosja e stilit të Ivanka Trumpit (FOTO LAJM) Të qenit Vajza e Parë mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë. E kjo vlen veçanërisht nëse i merr pë
Shqiptari i mbijetuar rrëfen në Gjykatën e Beogradit për vrasjen e civilëve në Qyshk Një dëshmitar nga Kosova dëshmoi në një gjykatë në Beograd për djegien e shtëpive dhe trupat e civilëve të vrarë në masa
Qindra persona ndezin qirinj për Aulonin në Prishtinë (VIDEO) Familjar, shokë e miq janë mbledhur sonte në Sheshin "Skënderbeu" dhe kanë ndezur qirinj për kujtuar 16 vjeçarin, Aulon