999 rezultate për

queens

Çmendet moti, dëborë dhe stuhi, ka viktima (VIDEO) Bora mbuloi disa pjesë të Australisë juglindore të shtunën, ndërkohë që moti i ftohtë përfshiu pjesën më të madhe të ven
E rrallë në Australi, dëborë dhe akull në Queensland Australia është përfshirë nga një mot i pazakontë me reshje bore dhe akull. Reshjet e borës kanë përfshirë zonën e largë
Tri persona plagosen nga rrufetë Një stuhi e fuqishme goditi New York-un këtë të martë, ku të paktën 3 persona u plagosën nga rrufetë. Mësohet se ngjarje
Kap gjarprin gjigant, elektriçistja tmerrohet nga ajo që zbulon (VIDEO) Elektricistja Brydie Maro largoi një piton nga shtëpia e një klienti të hënën pasdite. Gjarpri kishte një bark të fry
Peshkaqenët dalin rrugëve në Australi (FOTO LAJM) Një peshkaqen i madh i cili konsiderohet si agresiv dhe një nga më të rrezikshmit në botë u zbulua në mes të rrugës pas
Zyrtare: Liverpool huazon Caulkerin Lajme të mira vijnë për tifozët e Liverpool-it. Skuadra ka arritur marrëveshje me mbrojtësin Steven Caulker nga Queens P
Xhoia Dumi, fituesja e edicionit të parë të “Shopping Queens Albania” Ka përfunduar sezoni i parë “garës së çmendur” shopping-quiz në Shqipëri. Kjo ishte një garë ku konkurentët treguan p
Gara e stilimit “Shopping Queens”, ja kandidatet për në finale (FOTO LAJM) Kjo është gara “më e çmendur” shopping-quiz në Shqipëri, në të cilën 5 konkurente garojnë për të arritur në finale. K
Futbollistët e Arsenal bëhen aktorë për Krishtlindje (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes mes Liverpool dhe Arsenal, e vlefshme për javën e 17 të Premier League-s, tre futbollistë të "To
Rio Ferdinand kalon tek Queens Park Rangers (FOTO-LAJM) Pas 12 vjetësh te Manchester United, mbrojtësi anglez, Rio Ferdinand ka vendosur të largohet nga kjo skuadër duke nënshk
United merr kreun (VIDEO) Manchester United ka përmbysur rezultatin duke shënuar fitore në takimin e zhvilluar të shtunën pasdite në Old Trafford
Përballja me QPR, fitore e vështirë për Arsenal (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore minimale përballë skuadrës Queens Park Rangers me rezultat 1 me 0. Goli për kë
Kontinetni australian nën frikën e përmbytjeve Kontinenti australian pritet të goditet nga përmbyjet. Zona më e rrezikuar është pjesa lindore. Rreth një e katërta e po
Uragani “Irene” alarmon SHBA-në (VIDEO+FOTO) Në SHBA tashmë është shpallur gjendja e jashtëzakonshme, për shkak të uraganit Irena i cili nga momenti në moment mund t
Supplies flown into Queensland's flooded Rockhampton Officials have said that the crisis could last another month. Military aircraft are flying supplies into the Australian