999 rezultate për

qorrat

"Qorrat e FSHF fshinë emrin tim", shpërthen komentatori i njohur (FOTO LAJM) FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e "Air Albania Stadium", por mesa duket n
Rama merr “krahë” nga raporti italian: Vetëm qorrat që nuk duan të shohin Tashmë Kryeminsitri Edi Rama e ka kthyer zakon që cdo të dielë të mbajë një komunikim me publikun , dhe këtë herë ai ka