999 rezultate për

qira

Motrat i nxijnë jetën shoqes që ndanin qiranë: Hapën 250 adresa Instagrami për t'a degjeneruar! Dy motra janë vendosur nën gjurmimin nga policia e shtetit pas denoncimit të shoqes së tyre që pretendon se gjatë pothua
Qiradhënësja gjen 73 vjeçaren e vdekur prej 6 muajsh brenda banesës në Tiranë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë, pasi një 73 vjeçare është gjendur e pajetë pas 6 muajsh në banesën e sa
Mund të jetë vetëvrarë, ekspertët italianë ngrenë një pistë të re për zhdukjen e Pecorellit Ekspertët italianë kanë ngritur një pistë të re pwr zhdukjen e biznesmenit Davide Pecorellit. Mësohet se ekspertët it
Strehohej në një banesë me qira, arrestohet një person me rrezikshmëri të lartë në Tiranë Eshtë arrestuar një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet ligjzbatuese kosovare, për veprën penale “
I kërkuar në Austri, 23 vjeçari shqiptar arrestohet rastësisht në Spanjë Një 23 vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia spanjolle në Motril. Ai ishte shpallur në kërkim ndër
Vrau qiradhënësin me kallashnikov, merret vendimi për vrasësin Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pr
DETAJET/ Vrasja për borxhin në Kuçovë, autori pranon krimin: Ia lava me 46 kg mish! Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë i ndodhur mëngjesin e ditës së enjtes në Kuçovë. Mësohet se autori ka
Kapet 27 vjeçari që vodhi dy makina brenda pak ditësh, çfarë iu gjet në banesën me qira Një 27 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi është kapur me 167 doza me lëndë narkotike heroinë. Policia e
Basha flet për akuzat mbi shtëpinë luksoze: Nuk kam asnjë vilë, jam me qera! Kryetari i PD-së Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Real Story”, tha se nuk është pronar i asnjë vile të vetme. Bash
Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga
17 muaj i humbur, gjendet pas zhdukjes misterioze trupi i 36-vjeçarit shqiptar Pas më shumë se 17 muajsh, është gjetur trupi i 36-vjeçarit shqiptar Leart Beqiraj. Mediat greke bëjnë të ditur se tr
Kompania fantazmë merr me qira 2000 m2 pyll, në plazhin e Qerretit në Kavajë Bashkia e Kavajës ka dhënë ankand një nga pasuritë më të kërkuar të zonës bregdetare në Shqipëri. Plot 2000 metër kat
Indrit Bajraktari i martuar në Angli, thellohet misteri i vdekjes së 17 vjeçares Detaje të reja mësohen ndaj Indrit Bajraktarit, 25-vjeçarit të arrestuar pas vdekjes së 17-vjeçares Enisa Doda në plazhi
32 vjeçari tregon ç'bëri me automatikun dhe makinën e marrë me qira pas vrasjes së taksistit “Pasi vrava Abdulla Budllën për nderin e familjes, sepse kishte lidhje intime me nënën time, e zbrita vëllain, Arsilin n
Shpërndante kanabis në lokalin me qira, e pëson fieraku Policia e Fierit ka sekuestruar 24 doza kanabis dhe arrestuar në flagrancë poseduesin e tyre. Shtetasi M.B. shpërndan
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin dhe ja mbathi, i riu lëvizte me makinë me qira Autori i aksidentit me një viktimë mbrëmjen e të mërkurës në qytetin e Elbasanit është shtetasi me inicialet Sh.B., 20 v
Më romantik s'ka, Erion Zeqiraj i propozon për martesë Blerta Ligajt (FOTO LAJM) Volejbollistja Blerta Ligaj dhe Erion Zeqiraj prej kohësh po jetojnë një romancë shumë të bukur. Disa javë më parë at
Vrau me çekiç dhe copëtoi trupin e bashkëjetuesit, jepet dënimi për Albert Zekajn Gjykata e Fierit ka dhënë dënimin me bùrg përjetë për Albert Zekajn, i cili u gjet fajtor për vrasjen e bashkëjetuesit t
6500 euro qiraja për një natë, "sakrifica" e Kivanc Tatlitug për prindërit (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug, ka dy shtëpi në Bodrum, por nuk po jeton në asnjëherën prej tyre. Për shkak të si
E divorcuara nga Fieri rrëfen dramën: Punoj në rrugë për të paguar qiranë Një grua nga Fieri që jeton me qira në Durrës e thotë hapur se punon në rrugë si punonjëse seksi. Gruaja thotë se ësh