999 rezultate për

qipron

Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në lidhje me Eurovision 2021. Gaze
Nuk ka konkurrentë, grekët mahniten me shqiptaren që këndon për Qipron (FOTO LAJM) "Duket se sonte për Elenin nuk ka konkurrentë të tjerë". Kështu e nis shkrimin gazeta e njohur greke "Protothema" teksa
Këngëtarja Eleni Foureira, reagon pasi u "sulmua" nga mediat greke (FOTO LAJM) Eugent Bushpepaj postoi një foto duke bërë simbolin e shqiponjës me këngëtaren me origjinë shqiptare që përfaqëson Qipro
Ish-gjenerali rus: Nëse aleatët godasin Sirinë, Rusia do godasë Qipron Lejtnant-Gjeneral Evgeny Buzhinskiy, i cili ka shërbyer në Shtabin e Përgjithshëm të Rusisë tha se nëse “do të derdhet g
Konflikti me Turqinë, Moska armatos Greqinë dhe Qipron Mesdheu Lindor është në një situatë tensioni pas përplasjeve të Turqisë me Greqinë dhe Qipron gjatë javëve të fundit. Tu
Turqia rrethon Qipron, Greqia çon ushtrinë në kufi (FOTO LAJM) Greqia ka vendosur sëfundmi për të kryer një stërvitje të madhe ushtarake në Egje, gjë cila do të rrisë edhe më tepër t
Anijet turke rrethojnë Qipron, lufta është një hap larg (FOTO & VIDEO) Ndërkohë që Qipro ka thirrur disa kompani të huaja për të kryer kërkime për gaz në zonën ekskluzive ekonomike të sajën n
Lufta për gazin, armata amerikane mbron Qipron kundër Turqisë Ndërkohë që tensionet janë në maksimum në Mesdheun Lindor për shkak të problemeve mes Turqisë dhe Qipros për përcaktimin
Vëllezërit Hazard i shpartallojnë Qipron dhe i japin fitores Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës ka arritur të mposhtë Qipron në stadiumin "King Baudouin Stadium" të Brukselit me shifrat 4-0.
Turqia kërcënon Qipron: Po luan rrezikshëm Kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim, e ka paralajmëruar sot Qipron se lëvizjet e saj për të eksploruar energji përre
Kosova mposht edhe Qipron Kosova ka mposhtur Qipron me rezultat 3:1, për të shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë në para-kualifikimet për Kampio
Fitojnë Belgjika dhe Bosnja (VIDEO) Belgjika dhe Bosnja kanë shënuar fitore në ndeshjet e para kualifikuese për Botërorin ‘Rusi 2018’, duke mposhtur 3:0 Qip
"Tradhëton" Basha, mungon me Zvicrën dhe Qipron Mesfushori i kombëtares shqiptare, Migjen Basha, do të mungojë në të dyja ndeshjet e radhës së Shqipërisë. Mesfushori që
Kriza, paketë shpëtimi edhe për Qipron Qipro, është vendi i pestë i Eurozonës që ka shprehur nevojën për një paketë shpëtimi financiar, pasi Nikosia zyrtare
Shqipëri-Qipro, formacioni kuqezi Sot në mbrëmje në orën 20:30 Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë ndeshjen e parë eleminatore për në Brazil 2014 kundër
Kombëtarja, De Biasi mban sekret formacionin Shqipëria nis me Qipron një rrugëtim të gjatë dhe të vështirë për Botërorin Brazil 2014, më një trajner të ri dhe më shu
Meha dhe Kukeli, suprizat me Qipron? I ulur në një pikë strategjike, sikur të ishte duke e ndjekur skuadrën e tij nga tribuna, Gianni De Biasi është shumë i
Rauf Denktash, Zoti i Luftës në ishullin e Afërditës Bash në bregun afër Paphos-it në Qipron jugperëndimore, perëndesha Afërditë u ngrit yllësore nga shkuma e detit për të s
Shqiperia shkaterron Qipron, 6-1 Ndeshja miqësore e luajtur në stadiumin "Qemal Stafa" në Tiranë përfundoi me rezultatin në
Kombetarja shqiptare vijon pergatitjet per miqesoren me Qipron Kombëtarja e Futbollit po zhvillon përgatitjet e saj në prag të ndeshjes miqësore kundër Q