999 rezultate për

qerret

Kompania fantazmë merr me qira 2000 m2 pyll, në plazhin e Qerretit në Kavajë Bashkia e Kavajës ka dhënë ankand një nga pasuritë më të kërkuar të zonës bregdetare në Shqipëri. Plot 2000 metër kat
Alvin Berisha shijon pushimet e para, nuk do e besoni se me kë po i kalon (FOTO LAJM) Vogëlushi Alvin Berisha po bën pushimet e para, pas 5 viteve në kampin sirian. Ai ka ardhur në Shqipëri dhe përmes posti
"Paske fjetur me rroba?", fansi ngacmon Bleona Qerretin Bleona Qerreti ëqshtë padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në të gjithë shqipërinë. Kjo shepsh edhe për fakt
Lirohen hapësirat e plazhit në Qerret dhe Spille, procedohen 3 punonjësit e bashkisë Kavajë Policia ka vijuar lirimin e hapësirave publike për pushuesit. Sipas policisë janë liruar plazhin e Qerretit dhe në Spi
Petale trëndafili mbi krevatin e dhomës së hotelit, Bleona Qerreti merr surprizën e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet më të komentuar në median shqiptare dhe jo vetëm. Së fun
Rishfaqet Bleona Qerreti, super seksi në mes të Hollivudit (FOTO LAJM) Bleona Qerreti mbetet një nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale për jetën private por edhe sukseset e saj
Ja si duket Bleona Qerreti në një prej skenave të serialit Këngëtarja shqiptare ka pasur përvojë edhe më parë në seriale, kurse tani pritet që të shfaqet në serialin "Paper Empire
Revista e famshme shkruan për suksesin e Bleona Qerretiti Ditë më parë kënga e fundit “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanr
Bleona Qerreti plaket, shikoni si i është varur gjoksi (FOTO LAJM) Bleona Qerreti është këngëtarja shqiptare e cila prejt 10 viteshe jeton në L.A të Shba-së. Ajo mbrëmjen e djeshme ka
Bleona Qerreti lë nam në Oskar! Mediat e huaja shpërthejnë kundër saj (FOTO LAJM) E gjithë vëmendja mediatike në mbarë botën ishte mbrëmë tek eventi prestigjioz Oscar 2018. Sigurisht interesimi më i
Bleona Qerreti shfaqet provokuese Bleona Qerreti është konsideruar si këngëtarja që thyen tabu në secilin rast që i jepet. Me foto nudo e thyerje barriera
Bleona Qerreti në Tajlandë, kush po e shoqëron?! (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti është emër shumë i komentuar në mediet rozë. Kjo për shkak të veprimeve të saj dhe jetë luks
Bleona Qerreti tregon se pushimet dimërore i nisi tani ( FOTO&VIDEO) Duke se Bleona Qerreti ka nisur pushimet dimërore. Ajo këtë herë ka zgjedhur një vend të ftohtë ndryshe nga viti kaluar
Bleona Qerretin e martojnë me këtë kantautor, ja si shpërthen ajo (FOTO LAJM) Bleona Qereti është shumë shpesh e pranishme në titujt e medieve rozë. Ajo është goxha aktive në rrjete sociale duke
Kë po ngacmon Bleona Qerreti, Faton Shoshin apo Ledri Vulën? (FOTO) Këngëtarja Bleona Qerreti nuk bëhet lajm vetëm për shkak të fotove dhe postimeve provokuese, por edhe për komentet që lë
Dako i përgjigjet Berishës: S'ma ha qeni shkopin mua, shih Lulzimin tënd Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryebashkiakun e Durrësit për ndërtimet tek disa palate në zonën e
S'do t'a besoni kush është politikani i preferuar i Bleona Qerretit! A e dini kush është politikani i preferuar i këngëtares së mirënjohur Bleona Qerreti?! Ai është Sali Berisha dhe këtë
Bleona Qerreti pranon publikisht se e dashuron akoma ish-partnerin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti postoi në llogarinë e saj në instagram një fotografi ku tregonte se pavar
Bleona Qerreti bëhet bjonde (FOTO LAJME) Bleona Qerretin njihet si një nga këngëtaret më të hapura dhe më të guximshme që jemi mësuar të shohim shpeshherë.
Një skenë që nuk ndodh ta shohim shpesh në plazh! (VIDEO) Një makinë e tipit “Benz” hyri në det për të lënë një motor uji por siç duket gomat e lanë në baltë dhe duhej ndihma e n