Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

qerimaj

Qerimaj me fat, fiton medalje nga dopingu Erkan Qerimaj më në fund është shpërblyer. Peshëngritësi shqiptar ka fituar medalje bronzi teksa zuri vend vendin e 4
Briken Calja shkëlqen në kampionati e 70 të peshëngritjes Peshëngritësi, Briken Calja, ka shkëlqyer në kampionatin e 70 kombëtar i peshëngritjes. Ky kompeticion u zhvillua në
Reagon Qerimaj: Këta drejtues të KOKSH-it janë Militantë të LSI-së Vendimi i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, për të mos u përfaqësuar me sportin e Peshëngritjes në Lojërat Olimpike M
Erkand Qerimaj tërhiqet nga Kampionati Europian Peshëngritjen shqiptare vazhdon të pësojë dëmtime nga dita në ditë. Sa nga dopingu dhe sa nga problemet fizike. I fundit
Shpallen 10 sportistët më të mirë, rebelohet Erkand Qerimaj Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar (KOKSH), ka publikuar listën me 10 sportistët më të mirë të vitit 2017. Ajo kryesohet
Erkand Qerimaj i bashkohet aksionit për mbjelljen e 50 selvive Aksionit të Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e 100 mijë pemëve deri në 21 Mars iu bashkuan edhe dy emra të njohur për p
Qerimaj mbron Begajn: Ne nuk kemi doktorë që të na tregojnë se për çfarë kemi nevojë (VIDEO) Dhe Erkand Qerimaj tregoi emocionet që i jep medalja e vedit të tretë në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes. Sport
Vendi i tretë me doping, Erkand Qerimaj fiton medaljen e bronzit në Botëror (FOTO LAJM) Pas skandalit të Romela Begaj, e cila bërë bujë të madhe në mediat shqiptare dhe jo vetëm, për shkak se rezultoi pozitiv
Erkand Qerimaj nuk shkon më shumë se vendi i 6-të në Botërorin e peshëngritjes Erkand Qerimaj e mbyll pa medalja Botërorin e peshëngritjes që po zhvillohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Shta
Erkand Qerimaj tregon si është si baba Erkand Qerimaj është një nga sportistët më të mirë shqiptar që gjithmonë ka korrur fitore. Por duket se mbështetja n
Godelli dhe Qerimaj sherr pas europianit, Erkandi e quan "injorant" (FOTO) Rivaliteti mes dy peshëngritësve shqiptarë që garojnë në peshën 77 kg, Daniel Godelli dhe Erkand Qerimaj, është më i gja
"Vallja" e Erkand Qerimajt në Split bëhet hit në internet (VIDEO) Erkand Qerimaj zuri vendin e dytë në stilin e shtytjes në Europanin e Peshëngritjes që u zhvillua në Split të Kroacisë.
Qerimaj sfidon Ramën: Më financo të dal kampion Erkand Qerimaj, peshëngritësi i njohur shqiptar, i ka shprehur publikisht kërkesën e tij kryeministrit të vendit Edi Ram
EMRI/ Arrestohet në Tiranë i kërkuari për trafik droge në Itali Policia e Tiranës bën me dije se ka vënë në pranga një shtetas 27 vjeçar i cili ishte në kërkim prej 3 vitesh. Mësoh
Sherr edhe në mort, Qerimaj përplaset me presidentin Gjoza (VIDEO) Komuniteti i peshëngritjes dhe i sportit në përgjithësi, i ka dhënë mesditën e së enjtes, lamtumirën, kampionët më të ma
Qerimaj sulmon presidentin e Peshëngritjes: Po shpërdoron fondet Pas akuzave dhe polemikave me shefin e klubit Vllaznia, Mark Kroqi, Erkand Qerimaj vijon polemikat por këtë herë me pres
Shpërthen Erkand Qerimaj: "Turp, stërvitemi në hale" Peshëngritësi i njohur shqiptar, Erkand Qerimaj, fitues i disa medaljeve europiane dhe botërore ka hedhur akuza drejt sh
Erkand Qerimaj do të bëhet baba, e thotë fotoja Ka përfaqësuar për vite me radhë Shqipërinë në evente të rëndësishme sportive në botë, madje në disa raste ka sjellë edh
Botërori i Peshëngritjes, Erkand Qerimajt në vendin e 5-të Sot në orët e para të mëngjesit ka garuar në Botërorin e Peshëngritjes edhe shkodrani Erkand Qerimaj i cili ka zënë vend
Weightlifting, Qerimaj withdraws from European Championship Albania will be represented only by Shqiponja Brahja in the European Weightlifting Championship in Tbilisi, as Erkand Qe