999 rezultate për

qereti

Spahiu ngre pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve: Pse u vaksinua Bleona Qereti? Juristi Kreshnik Spahiu ka ngritur pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve dhe ka përmendur rastin e këngëtares Bleo
Bleona Qereti me tone të ashpra: Mediat më shkatërruan martesën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një inter
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
Bleona Qereti për Trump: Njeriu më i mirë që njoh Këngëtarja shqiptare me famë në SHBA, Bleona Qereti e ka shprehur gjithmonë mbështetjen e saj për Trump. Në një intervis
Me bikini dhe poza sensuale, Bleona Qereti flet për beqarinë në moshën 41 vjeçare (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Bleona Qereti lë nam, rrëzohet teksa po pozonte gjysëm nudo në mes të Amerikës (VIDEO) Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e p
Bleona Qereti feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush "Diva" shqiptare (FOTO LAJM) Më shumë se 3 dekada në skenë dhe ajo s’ka ndërmend të ndalet. Bleona, artistja shqiptare që numëron me dhjetëra hite, p
Më në formë se kurrë! Bleona Qereti në Grammy Awards (FOTO LAJM) Bleona Qereti na ka mahnitur sërish! Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Gram
Rastësi? Bleona Qereti akuzon aktoren e njohur për kopjim (FOTO LAJM) Ka ndodhur shpesh që shumë personazhe të famshëm kanë veshur të njëjtat stilime pasi ato i ka veshur këngëtarja e njohur
"Zyrtarisht jashtë tregu", vëllai i Bleona Qeretit i jep fund beqarisë! (FOTO & VIDEO) Këngëtarja Bleona Qereti ka një arsye të madhe për të festuar ditën e sotme, pasi vëllai i saj i vetëm, Bledari, po i je
"Kanë kaluar 25 vite", Bleona Qereti kujton me nostalgji fillimet e karrierës (VIDEO) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti që prej shumë vitesh vazhdon të mbetet një ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.
Bleona Qereti pa dorashka, tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp (VIDEO) E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Klanifornia” në Tv Klan, Bleona Qereti, ka hapur telefonin për publikun.
Më në fund! Zbulohet kujt i kushtohet kënga e Bleona Qeretit: Ti nuk di as me ma lyp! Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ishte i ftuar shkrimtari i njohur Agim Doç
Besi zbulon prapaskenat e filmit, Bleona ngatërron tekstin dhe do shkriheni (VIDEO) Bes Kallaku na ka premtuar se filmi i tij i ri “Falco” do të jetë super dhe do të na shkatërrojë së qeshuri! Filmi do
"Na plase shpirtin" Bleona Qereti: Nuk ia jap njeriu! Bleona Qerreti e cila ka marrë pjesë edhe në filmin "Falco" të realizuar nga Bes Kallaku ka shkrirë së qeshuri të gjithë
Bleona Qereti pjesë e kinematografisë, së shpejti aktore në film horror (VIDEO) Bleona Qerreti është mjaft e njohur jashtë vendit. Ajo prej vitesh jeton në Shetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku ka kr
Bleona Qereti vjen me projektin më të veçantë: Kancer digjital! (FOTO LAJM) Komentet negative në rrjete sociale, shpesh edhe ofenduese, janë kthyer në një shqetësim të vërtetë për shumë personazhe
Stresi e quan dh*p në këngë, Bleona Qereti krenohet publikisht (FOTO LAJM) Stresi ka publikuar këngën e parë, pas daljes nga burgu dhe ndarjes nga Kejsi. Kënga titullohet "Nuk o veç gang", bas
Roberti dhe Nora i japin fund martesës, Bleona ka dy fjalë për to (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar Robert Berisha pranoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi. Lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një pos
Bleona Qereti "lëpihet" rrugëve të Barcelonës, e për këtë ka një shpjegim (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet s