999 rezultate për

qendro

Dua të iki larg Nga Anxhela Mema Dua të iki larg... Ndoshta duket diçka absurde por këto fjalë ndeshet çdo ditë e më shumë në
Arsenal nuk ka ndërrmend të qëndrojë pa e zëvendësuar Sanchezin Arsenal sipas të gjitha gjasave do të heqin dorë nga shërbimet e sulmuesit Alexis Sanchez. Në verë tekniku i Arsenali
Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-së pranon dorëheqjen e Gruevskit Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-së, sonte e miratoi vendimin për mbajtjen e kongresit të jashtëzakonshëm të partisë. Për d
Tifozja seksi e Interit motivon lojtarët me këtë super foto të nxehtë Inter do të luajë sonte ndaj Juventusit në "Allianz Stadium" për javën e 16-të të Serie A. Tifozja e flaktë e zikalt
A do të pranohet dorëheqja e Nikolla Gruevskit? Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-së do të mblidhet të dielën për të diskutuar dhe vendosur rreth dorëheqjes së liderit të k
Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e “Këngës Magjike”, me porosi të Ijes (VIDEO) Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashk
Skandal në maternitetin e Lezhës, nëna dhe fëmija qëndrojnë mes të ftohtit në dhomë (VIDEO) Temperaturat e ftohta që kanë pushtuar vendin janë kthyer në një problem në spitalet e vendin për shkak se aty kushtet n
Tërmeti lëkund Italinë qendrore Një tërmet me magnitudë 4.2 ka lëkundur këtë të hënë Italinë qendrore, pranë qytetit të Amatrice. Sipas mediave fqinj
Perisic: Spalletti ishte i rëndësishëm për mua që të qëndroja Ivan Perisic konfirmon se trajneri Luciano Spalletti ishte shumë i rëndësishëm për të bindur atë për të qëndruar në Inte
Mezani jashtëzakonisht i lumtur pas fitores, por i kërkon ekipit të qëndrojë me këmbë në tokë Gentian Mezani në njëfarë mënyrë u “hakmorr” ndaj Vllaznisë, duke e mundur në krye të Laçit, madje me përmbysje. "Jem
Kameleoni sjell në jetë 26 të vegjël teksa qëndronte në dorën e njeriut (VIDEO) Aldo Kleyn nga Afrika e Jugut, ka treguar se si një kameleon ka sjell në jetë 26 të vegjël, teksa qëndronte në dorën e t
Ajeti: Tani duhet të përqëndrohemi te Kupa e Italisë Arlind Ajeti duket i lumtur nga aventura e tij me Crotonen. Disfata me Juventusin në kampionat i ka lënë një shije jo sh
Wenger kundër të gjithëve: Ozil dhe Sanchez qëndrojnë Të dy janë në skadencë kontrate pasi marrëveshjet aktuale me Arsenalin u përfundojnë verën e ardhshme, por asnjëri prej
Basha zbulon skandalin: Edi Rama dhe Arben Ahmetaj qëndrojnë mbrapa ndërtimit të 3 incineratorëve (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar ditën e sotme ndërtimin e 3 incineratorëve në Tiranë, Elbasan dhe
Icardi: Ne bëjmë punën tonë, përqëndrohemi në rezultatet tona Mauro Icardi tha se ai përpiqet të "jetë i gatshëm kur topi të vijë drejt tij", pasi ka marrë një tjetër sukses në fitor
Aleanca për Shqiptarët mbledh kryesinë qendrore Mbrëmjen e së premtes është mbledhur kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët. Ndonëse nuk dihet tema që po diskuto
Ka një arsye pse dera e dhomës duhet të qëndrojë e hapur Dera e mbyllur e dhomës së gjumit krijon një ndjenjë ngrohtësie, sidomos muajve të ftohtë të dimrit, dhe për shumë njerë
William i vendosur, qëndron vetëm po u largua Conte Mungesa e minutave ka bërë që Willian të mendoj seriozisht largimin nga Stamford Bridge gjatë janarit ose afatit veror.
Zgjerimi i rrjetit të ngrohjes përfshin vetëm dy lagje të kryeqytetit Projekti i zgjerimit të rrjetit të ngrohjes qendrore në Prishtinë, i iniciuar së paku dy vjet më parë, do të fillojë vit
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam