999 rezultate për

qendra

Lëkundet sërish toka, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Vendi ynë nuk po gjen qetësi nga tërmetet. Lëkundje janë regjistruar mëngjesin e sotëm pranë qytetit të Korcës. Tërm
Bleu 232 mijë euro shtëpi dhe u largua nga qendra e Tiranës, Majko zbulon arsyen Ministri për Diasporën, Pandeli Majko me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar në lidhje me deklaratë
Lëkundet Shqipëria, ku ishte epiqendra e tërmetit Një lëkundje tërmeti është regjistruar pak më parë në vendin tonë, në zonën e Korçës. Sipas ESMC tërmeti ishte me mag
Dita nis me lëkundje, ku ishte epiqendra Ka nisur me lekundje termeti mengjesi i sotem ne vend. Sipas te dhenave te bera publike nga Instituti i Gjeoshkencave
Lëkundje tërmeti, epiqendra zhvendoset larg nga Durrësi Mbrëmjen e sotme janë shënuar lëkundje tërmeti në vendin tonë. Paraprakisht bëhet me dije se tërmeti ka pasur një mag
Lëkundje tërmeti ndihen në vend, ja ku ishte epiqendra 30 minuta më parë në vendin tonë janë ndjerë disa lëkundje tërmeti. Mësohet se lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.7 b
Zgjedhjet në Serbi, votimet nisin edhe në veri të Kosovës Për zgjedhjet parlamentare në Serbi, votimet janë organizuar të mbahen edhe në Kosovë, përkatësisht në veri të Mitrovicë
Goditjet nga COVID-19, ç'ndodh me qendrat e qyteteve Zonat tregtare në qendrat e qyteteve gjermane po mbushen përsëri, por shumë tregtarë kanë frikë për ekzistencën e tyre.
Pamje +18, zbulohet qendra e masazheve që ofron s*ks në Tiranë: E dua me vaj! (VIDEO) Janë të licensuar si qendra masazhi apo SPA, por përveç masazhit, masazhatorët të vetëofrohen edhe për shërbime ekstra,
Nga mbrëmë në mesnatë Shqipëria u tund nga tërmetet, më i forti 4.5 Një termet i fortë ka lëkundur fuqishëm vendin, lëkundje të ndjera më së shumti në Durrës dhe Tiranë. Pavarësisht se
Lëkundje tërmeti gjatë natës në vend, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Lëkundje tërmeti janë regjistruar gjatë natës në vendin tonë. Lëkundjet janë ndjerë pak pas mesnate, disa herë. Kë
Tërmeti lëkund Tiranën Tirana lëkundet nga tërmeti. Rreth orës 22:24 janë ndjerë lëkundje sizmike me magnitudë 3.2 ballë. Sipas Qendrës
Qeveria shfuqizon vendimet e mëparshme: Hapen çerdhet, kafiteritë, kufijtë e qendrat tregtare Qeveria në detyrë ka zhvilluar sot mbledhjen e radhës, ku ndërmorën vendimin që t’i shfuqizojnë disa nga vendimet që kis
Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra? (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotme qytetarët e Korçës janë zgjuar me lëkundjen e tërmetit. IGJEUM raporton se tërmeti ka qenë me magni
Tërmeti lëkund Durrësin, ja ku ishte epiqendra Nuk kanë të ndalur tërmetet. Së fundmi është regjistruar një lëkundje sizmike me magnitudë 3 të shkallës rihter, në qyte
Nis lehtësimi i masave, hapen qendrat tregtare Ditën e sotme janë hapur qendrat tregtare në Maqedoninë e Veriut. Po ashtu më tej është njoftuar se ato do të jenë hapur
Lehtësimi i masave, dalin disa detaje Komisioni për Sëmundje Ngjitëse i propozon Qeverisë lehtësim gradual të masave restriktive, përkatësisht duke filluar ng
Tri javët vendimtare: Plani për rihapjen e aktiviteteve, nga sot deri më 1 qershor Kjo e hënë shënon fazën e tretë të hapjes dhe rikthimin në normalitet pas 2 muajve në izolim total të thuajse gjithë ven
Qendrat tregtare, si do zbatohen masat Përpos parukerive, klinikave dentare, ditën e nesërme (e hënë, 11 maj) nisin aktivitietin edhe një pjesë e dyqaneve të q
A do paguhet me lekë në dorë? Qendrat tregtare në Shqipëri duhet t' i përmbahen këtyre rregullave Nga fillimi i javës që vjen, e hënë 11 maj do të hapen qendrat tregtare ndërsa në platformën “e-Albania” është publikuar