999 rezultate për

qemajl

“Dasma e madhe” me 200 gra nga Shqipëria në Kosovë 200 gra nga rajone të ndryshme të Shqipërisë të martuara në Kosovë, janë bërë pjesë e një dasme të përbashkët. Nën or
Apeli merr vendim për ankesën e Qemajl Mustafës Apeli miraton ankesën e Prokurorisë Speciale në rastin e Qemajl Mustafës dhe 38 të tjerëve. Gjykata e Apelit të Kosov
Gjykata e Apelit drithëron Qemajl Mustafën, ja arsyeja që mund ta shkatërrojë Gjykata e Apelit ka aprovuar ankesën e Prokurorisë Speciale të Kosovës në lidhje me hedhjen poshtë të aktakuzës ndaj ish
Qemajl Mustafa: PDK fajtore për emigrimet masive Ish-kryetari i Gjilanit, Qemajl Mustafa ka dhënë një mendim të tij për ikjet masive të të rinjve nga Kosova. Ai thotë
Qemajl Mustafa pranon sfidën për ti hedhur vetes ujin me akull (VIDEO) Ish-kryetari i komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa ka pranuar sfidën e dy miqve të tij Drilonit dhe Arrbenit duke nderrm
Qemajl Mustafa jep dorëheqjen nga të gjitha postet në PDK Nënkryetari i degës së PDK-së në Gjilan Qemajl Mustafa ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha pozitat. Mustafa ka braktisur P
Thaçi: Gjilani, as nuk shitet e as nuk blihet Në mbyllje të fushatës në Gjilan Hashim Thaçi tha se më 3 nëntor ndodhi aksidenti politik, por tani qytetarët e saj nuk
Zenuni injoron Qemajlin Zenun Pajaziti nuk i merr seriozisht akuzat që mori, nga Qemajl Mustafa, ndonëse u quajt pameritor për pozitën e kryetar
Zeka kryetar i PDK-së në Gjilan, Mustafa kandidat për kryetar Komune? Izmi Zeka do të jetë kryetar i degës së PDK-së dhe Qemajl Mustafa do të kandidoj sërish për kryetar në Gjilan. Kështu ës
Përkujtohet Komandant Kushtrimi Para tre vitesh njeri nga themeluesit e UÇK-së në Maqedoni Harun Ali- komandant Kushtrimi, është vrarë në mënyrë makabre
VV: Kryetari i Komunës banorëve Kravaricë, mos më votoni!? Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Gjilan, gjatë konferencës për shtyp, shprehu brengosjen për formën e komunikimit të k
VV shpall sot Qemajl Mustafën "Doctor Causa Nepotism" Sot në një aksion simbolik e politik, Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Gjilan, shpalli kryetarin e komunës së Gjilanit
Të tjerë kalorës nisen nga Mitrovica në drejtim të Vlorës Një tjetër grup kalorësish janë nisur sot pas zbulimit të shtatores së Isa Boletinit në Mitrovicë drejtë qytetit të Vlo
Qemajl Mustafa hetohet për tenderë Partia Demokratike e Kosovës, ka edhe një zyrtar të lartë publik nën hetime për korrupsion. Qemajl Mustafa, kryetar i Gj
Qemajl Mustafa paralajmeron terheqjen nga rivotimi ne Gjilan Kryetari i komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa, duke përjashtuar mundësinë e daljes përs&e