Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

qassem

Shpëtohen 129 refugjatë nga mbytja në Libi 129 refugjatë, të cilët po lundronin drejt Evropës me një gomone kanë rënë pre e një sulmi. Sulmuesit e armatosur vod
Tragjedi në brigjet e Mesdheut, mbytet anija me 200 emigrantë Një anije me 250 persona në bord është mbytur pranë brigjeve të Libisë dhe si pasojë jane mbytur 200 emigrantë. Ngjar