999 rezultate për

qarqeve

25 Prilli: Rama mbledh në seli drejtuesit e qarqeve, çfarë pritet të diskutohet Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbledhur në selinë e PS drejtuesit politik të 12 qarqeve. Kjo është mbledhja e
Kush janë emrat që PD propozon në krye të 12 qarqeve Partia Demokratike ende nuk ka përcaktuar drejtuesit e qarqeve lidhur me përgatitjet për zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa
Njoftim i rëndësishëm për ata që kanë aplikuar për tu bërë pjesë e Policisë së Shtetit Policia e Shtetit ka bërë sot një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata të rinj, vajza e djem të cilët duan të jenë p
Shifrat sërish drejt rritjes, mbi 80 të infektuar (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe 3 persona të tjerë të prekur me koronavirus kanë ndërruar jetë në 24 o
Tirana kyeson listën e "zezë", si u shpërnda sot harta E treta ditë radhazi që shënohen 2 viktima në 24 orë. Një bilanc ky i dhimbshëm por edhe alarmant. Ministria e Shënd
E treta ditë radhazi, dukuria e "frikshme" me viktimat në Shqipëri E treta ditë radhazi që shënohen 2 viktima në 24 orë. Një bilanc ky i dhimbshëm por edhe alarmant. Ministria e Shënd
Përfundon takimi i Ramës me drejtuesit e qarqeve të Veriut, kjo është porosia e prerë Ka përfunduar pak më parë takimi i Kryeministrit Edi Rama me drejtuesit politik të Qarqeve të Veriut, Konkretisht me atë
Kryemadhi: Trëndafilin e Partisë Socialiste, Rama e ka zëvendësuar me oturakun e qarqeve antishqiptare Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka deklaruar se Samiti i Berlinit i dha fund duke i thën
Bëhuni gati, stuhitë e dëborës dhe ngricat mbërthejnë Shqipërinë Emergjencat Civile paralajmërojnë përkeqësim të kushteve të motit me shtim të reshjeve dhe ulje ulje temperaturash sidom
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti gjatë pasdites E hëna ka nisur me reshje në një pjesë të mirë të vendit dhe kështu pritet të vijojë. IGJEUM ben me dije se nuk përj
Moti për nesër, ky qark do të "mbytet" nga reshja e shiut IGJEUM njoftoi në mesditë se pasditen e sotme dhe nesër, datë 22 gusht, priten reshje në qarkun Kukës. Në shumicën e
Plane për nesër? Mësoni fillimisht se si do të jetë moti Instituti i Gjeoshkencave ka publikuar motin për ditën e sotme dhe ditën e nesërme. Sipas IGJEUM, sot pasdite dhe ne
Moti i "çmendur" zgjat edhe pak, kur rriten temperaturat? Temperaturat e këtij qërshori nuk kanë qenë fare normale për stinën. Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Uji
Nisuni për plazh! Ky është moti për ditën e sotme Dita e sotme do të shoqërohet me mot të kthjellët e temperatura të larta por edhe me reshje të dobëta në një pjesë të qa
Ja zonat e izoluara nga uji, situata e fundit sipas Qarqeve Gjatë natës së djeshme reshjet e shiut kanë pushtuar të gjithë vendin. Gjatë natës së djeshme në të gjithë territori
Reshjet, e gjithë Shqipëria në rrezik veç dy qarqeve (FOTO) Duke nisur nga pasditja e sotme (29 nëntor) reshjet e shiut do të shtrihen në të gjithë territorin dhe do të jenë më të
Peleshi zbardh shkrirjen e qarqeve, bashkë Doganat e Tatimet Gjatë asamblesë së PS-së, Niko Peleshi ka paraqitur një raport për ristrukturimin e institucioneve, nga ku bie në sy një
E plotë, lista me 140 kandidatët e PD-së sipas qarqeve Tashmë janë publikuar listat e PD-­se që janë dërguar në KQZ. Rënditja për Tiranën nis me Lulzim Bashën, ndërsa Beris
Lista e krerëve të qarqeve, Basha “zbraps” Berishën Sot pritet që Lulzim Basha të dorëzojnë në KQZ listën e kandidatëve për deputetë të forcës së tij politike në 12 qarqet
Përfundon mbledhja e Ramës me koordinatorët: Ja sa ministra pritet të ikin Sapo ka përfunduar mbledhja e Kryeminstrit Rama me ministrat dhe koordinatorët e qarqeve në PS. Pas mbledhjes në fjal