999 rezultate për

qarku

Makinat "fluturojnë" në Tiranë, bllokohen 15 patenta për 4 orë Policia e Rrugores ka pushtuar rrugët e Tiranës për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit e rregullave të qarkullimit rr
Vidhen 36 shenja qarkullimi, dëmi gati 1 milion denarë Tridhjetë e gjashtë shenja trafiku dhe disa mjete tjera janë vjedhur nga garazha me kate “Fallanga Maqedonase” në Shkup.
Shtyhet gjykimi i të akuzuarit për produktet ushqimore me afat të skaduar Tre të akuzuar po përballen me akuzat e Prokurorisë për falsifikimin e parave në total prej 3.120 eurove, si dhe njëri n
Nga sot e deri të enjten në Shkup do të ketë mënyrë tjetër qarkullimi Për shkak të Samitit dixhital të shteteve të Ballkanit Perëndimor, i cili do të mbahet më datat 18 dhe 19 prill në Shkup
Milan dhe Napoli qarkullojnë në fushë, 90 minuta përgjumje në San Siro (VIDEO) Pritej te kishe spektakël, nuk dha. Pritej të dhuronte gola, nuk pati. Një 90 minutësh për të harxhuar energji rezu
Mustafa Nano: Qarkullojnë lista se kush do arrestohet, Meta i pari Mustafa Nano thotë se nuk do të ishte çudi që ambasadori Lu t'i ketë kërkuar ish-kryeprokurorit Llalla që të arrestonte
Asfaltohet Ura e Kazazëve në Tetovë Sot filluam asfaltimin e urës së Kazazëve, që bashkë me rregullimin estetik të faqeve anësore të saj, do të shënojnë për
Shqiptari trazon lagjen në Zvicër, këtë aksident nuk e prisnin Nga aksidenti të plagosur lehtë mbetën tre persona. Prokuroria ja sekuestron lejen e qarkullimit shoferit nga Kosova.
Si është qarkullimi rrugor në Maqedoni Qarkullimi rrugor në vend po zhvillohet nëpër rrugë të thata, me dendësi mesatare në rrugët urbane dhe ato interurbane.
Aksident i frikshëm në autostradë, makina përplaset me furgonin e pasagjerëve Një aksident rrugor ndodhi të dielën në darkë në Maminas, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Opel’ u përpl
Gostivar, kapen 300 shoferë pa leje qarkullimi Drejtimi i makinës pa leje qarkullimi është bërë traditë në rrugët e Gostivarit. Statistikat e Sektorit për Punë të
Si të përmirësoni qarkullimin e gjakut? Pse keni nevojë për rrjedhje të mirë të gjakut Është e vështirë të besosh, por trupi yt mban rreth 60.000 milje enësh
Kartëmonedhat 10 dhe 50 denarë do të qarkullojnë deri në 8 shtator Prej 10 majit të këtij viti, kartëmonedhat e reja të polimerit do të vihen në qarkullim në emërtime prej 10 dhe 50 denar
Kujdes në qarkullim, mund të ketë rrëshqitje të dheut në disa rrugë Qarkullimi në rrugët shtetërore në vend zhvillohet në korsi të lagura. Në aksin rrugor Makzazi-Markova, për shkak të rrë
Rama paguan mijëra euro që në Facebook të qarkullojë videoja ku i tregoi drurin shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Kryeministri Rama mbajti një konferencë të pazakontë për shtyp dy ditë më parë, vetëm pak orë pasi qindra banorëve të qy
Zhbllokohet Rruga e Kombit, situata mbetet e tensionuar Është hapur Rruga e Kombit dhe qarkullimi i mjeteve ka nisur. Mijëra qytetarë të Kukësit, Hasit, Tropojës dhe Kosovës
Qarkullimi hekurudhor vazhdon i qetë në Veri Transporti hekurudhor në Mitrovicë po zhvillohet në mënyrë të rregullt dhe pa problem, shkruajnë mediat serbe. Sipas
Ahmeti tregon rrugën që do të bllokohet për 60 ditë Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se që nga sot do të mbyllen për qarkullim dy rrugë të Prishtinës. Ng
Studimi: Kjo është bishtajorja që lufton hipertensionin Sipas një studimi të ri, është një produkt natyral që mund të ndihmojë në uljen e hipertensionit. Kërkuesit shkencorë ng
Rrebeshe shiu në të gjithë vendin, çfarë po ndodh me motin? Prej dy ditësh Shqipëria është zgjuar nën reshje shiu e temperatura të ftohta. IGJEUM ben me dije se në qarkun Shkodë