999 rezultate për

qarabag

Fundi i një epoke, Ansi Agolli mendon lamtumirën nga Qarabag Ansi Agolli duket se do të thotë “mjaft”. Të paktën sa i takon futbollit jashtë vendit, ku ka lënë gjurmë të pashlyeshme
Lacazette i jep fitoren Arsenalit ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenal ka fituar sonte me rezultatin e ngushtë 1-0 kundër Qarabag në "Emirates Stadium". Golin e fitores për Top-çin
Arsenali kalon në avantazh ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Qarabaut në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Lacazett
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
Arsenali dyfishon rezultatin ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenali ka dyfishuar rezultatin ndaj Qarabagut në Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është talenti 18-vjeçar, Emil
Arsenal kalon në avantazh ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Qarabagut të Ansi Agollit në "Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n
Turpërohet Kukësi, mposhtet 3-0 nga Qarabag dhe i thotë lamtumirë Championsit Kukësi ka humbur sot me shifrat e përgjithshme 3-0 ndaj Qarabagut, ndeshje e vlefshme për turin e dytë t1% Champions Lea
Qarabagu dyfishon rezultatin ndaj Kukësit (VIDEO) Qarabagu ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Kukësit në "Tofiq Bahramov Stadium". Autori i golit është përsëri Quintan
Zhbllokohet ndeshja, Qarabagu kalon në avantazh ndaj Kukësit (VIDEO) Qarabagu ka kaluar në avantazh ndaj Kukësit në "Tofiq Bahramov Stadium". Ai që ka shënuar është Quintana që realizoi
Formacionet zyrtare: Qarabag - Kukësi Kukësi luan sfidën e kthimit ndaj Qarabagut të Ansi Agollit, e vlefshme për turin e dytë eliminator të Champions Leagues
Cungu për ndeshjen kundër Qarabagut: Kemi përgatitur edhe penalltitë Armando Cungu ka folur për ndeshjen e kthimit ndaj Qarabagut të Agollit. Verilindorët arritën të merrnin një barazim 0-0
Kërkohet kualifikimi, fusha e Qarabagut favorizon Kukësin (FOTO LAJM) Pas barazimit 0-0 në “Loro Boriçi”, Kukësi i Armando Cungut do të kërkojë kualifikimin historik në ndeshjen e kthimit që
Nuk ka fitues, Kukësi barazon pa gola ndaj Qarabagut Kukësi ka barazuar pa gola ndaj skuadrës azerbajxhanse, Qarabag në stadiumin "Loro Borici", ndeshjen e vlefshme për turi
Formacionet zyrtare: Kukësi - Qarabag Në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës do të luhet ndeshja e parë e turit të dytë e Champions Leagues mes Kukësit dhe Qa
Kukësi i "blinduar", këto janë formacionet e mundshme Kukësi-Qarabag Sot në orën 19:00 Kukësi do të presë në “Loro Boriçi” Qarabagun e Ansi Agollit në ndeshjen e vlefshme për turin e dytë e
Kukësi drejt ëndrrës për të kapur grupet, sot përballet me Qarabag Skuadra e Kukësit ditën e sotme ka një përballje historike kundër klubit të Qarabag. Synimi i madh i skuadrës veriore
Ansi Agolli udhëheq Qarabagun drejt Shqipërisë Skuadra azerbajxhanase e Qarabagut është nisur drejtë Shqipërisë, ku ditën e mërkurë do të përballet me Kukësit në “Loro
Turi i dytë në Champions, këto janë çmimet e biletave Kukësi-Qarabag Klubi i Kukësit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen kundër Qarabagut të Agollit e vlefshme për turit e dytë elim
Kukësi mëson kundërshtarët nëse mund Qarabag Kukësi do të përballet me Qarabakun në turin e dytë kualifikues të Champions Leagues skuadër me të cilën luan edhe Ansi