999 rezultate për

pyetje

Shifra alarmante çdo ditë, Spahia ka dhjetë pyetje për Ramën e Manastirliun Teksa vendi ynë po shënon ritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus, Partia Demokratike akuzon qeverinë për mo
U mor në pyetje 4 ditë me radhë, Thaçi sqaron sot qytetarët Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sonte në ora 20:00 pritet të flasë lidhur me intervistimin 4 ditor nga Dhomat e Speci
Katër ditë u mor në pyetje, çfarë deklaroi Thaçi para prokurorit në Hagë? Pas katër ditësh, ka përfunduar intervistimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, në Zyrën e Prokurorisë së Specializ
DW tregon ç’ndodhi dje gjatë marrjes në pyetje të Thaçit Procesi më i gjatë i marrjes në pyetje nga prokurorët e Dhomave të Specializuara për Kosvën të Gjykatës Speciale për Kri
Akuzat për krime lufte, Thaçi merret sërish në pyetje sot në Hagë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe ditën e sotme do të merret në pyetje nga zyra e Prokurorisë së Specializuar në Ha
Ke bërë ndonjëherë s*ks? Këngëtarja shqiptare i përgjigjet pyetjes 1 milion dollarëshe Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit në
Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë: Do të rikthehem sërish! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar
Maldini pranon ardhjen e Rangnick, vendos në pikëpyetje të ardhmen e tij Ditën e djeshme mediat italiane raportuan me siguri të plotë se Milani ka arritur akordin e plotë me gjermanin Ralf Rang
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar. Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje
Momenti i sikletshëm, kryetarja e KLGj-së nuk gjen dot deputetin që i bëri pyetjen (VIDEO) Një moment i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme në Kuvend. Kryetares së KLGJ, Naureda Llagami i është bërë një pyetj
Ecja, maskat e ushqimet e blera: MSH u përgjigjet pyetjeve më delikate mbi COVID-19 Pavarësisht se kanë kaluar mbi 3 muaj nga pandemia e COVID-19, akoma ka pikëpyetje në lidhje me këtë virus i cili ende ë
Probleme me Ramën? Majko tregon politikanin e "preferuar' në PS Ministri për Diasporën dhe deputeti Pandeli Majk ka reaguar për shembjen e Teatrit Kombëtar, për të cilën heshti dhe kët
Pse ke vetëm një fëmijë? Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot dhe tregon historinë e trishtë E ftuar në "Prive", së fundmi ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha, e cila në rubrikën "Kutia e p
I doli nga fjala? Aktori nervozohet me gazetaren, ajo bie në pishinë (VIDEO) "C’është kjo pyetje që bën, fike kamerën. Ne nuk e lamë kështu..." Regjisori Drilon Hoxha ka qenë i ftuar këtë të sht
Pyetjet që çdo vajzë dëshiron t’ia bëjë gjinekologut dhe përgjigjet për secilën Gjatë karantinës, shumë njerëz nuk e kanë pasur të mundur të kontaktojnë për këshilla gjinekologun dhe kanë pasur shumë
Rikthehet skandali i Loredanës, reperia meret në pyetje nga policia zviceriane (FOTO LAJM) Këngëtarja Loredana Zefi është nën hetim pasi akuzohet se ka zhvatur mijëra euro të një çifti zvicerian. Bëhet fjalë
"A e di Ministria e Arsimit se nuk rrethohemi nga oqeane?", Fuga analizon pyetjen e testit të Gjuhë-Letërsisë A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! ------------------------ Gomarlliqet e pyetjes t
Maturantët ende në provim, qarkullon në rrjet teza me pyetjet e Matematikës (FOTO LAJM) Maturantët janë duke zhvilluar sot provimin e tyre të tretë, atë të Matematikës. Teksa ata ndodhen në salla, në rrje
Pedagogia e Gjuhës Shqipe zbulon pyetje të tjera nga provimi: Të kërkohet ndjesë publike Pedagogia e Gjuhës Shqipe Linda Meniku ishte e ftuar në studion e lajmeve të Fax News për të folur rreth debatit të madh