999 rezultate për

putinin

Parashikimet e frikshme për 2020-n: Trumpi me tumor, Putinin do pësojë atentat Baba Vanga, gruaja bullgare që njihet gjithashtu si “Nostradamusi i Ballkanit” ka bërë disa parashikime të tmerrshme sa
Dashuria me Putinin, SHBA kërcënon Erdoganin (FOTO LAJM) Sipas mediave amerikane, ShBA i ka dhënë ultimatumin qeverisë turke, duke i kërkuar që si vend partner i NATO-s, Turqia
Erdogan: Askush nuk e dëmton bashkëpunimin tonë me Putinin Presidenti i Turqisë, Rexhep Erdogan, e ka përsëritur qëndrimin se vendi i tij do ta çojë deri në fund blerjen e sistemi
Ka kënduar për Erdoganin dhe Putinin, ministri Daçiç sërish shfaqet me mikrofon (VIDEO) Ministri i punëve të jashtme të Serbisë edhe njëherë është paraqitur në rolin e argëtuesit, këtë herë ka marrë mikrofoni
Njihuni me gardisten seksi që mbron Putinin (VIDEO) Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur që ka Garda Kombëtare e Rusisë. Pjesëmarrës në votime ishin mijëra rusë.
SHBA ndëshkon Turqinë pasi u afrua me Putinin Ndërkohë që Turqia vijon të procedojë me blerjen e sistemit rus të mbrojtjes nga raketat, pavarësisht këmbënguljes së Sh
Thaçi habit me deklarata, dëshiron Putinin por jo Rusinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në një intervistë për REL sërish i ka dërguar mesazhe Kryeministrit Haradinaj, pa i pë
SHBA i reagon indirekt Vuçiçit në ditën kur e priti Putinin Në ditën kur presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, po qëndronte në Beograd, presidenti i SHBA-së në Serbi, Kyle Scott, i
Trump mbron veten, thotë se nuk ka punuar për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se ai asnjëherë “nuk ka punuar për Rusinë”. Deklarata u bë si një p
Vuçiç urdhëron serbët të dalin rrugve për Putinin Më 17 janar në Beograd do qëndrojë mbështetësi më i madh i Serbisë, presidenti rus, Vladimir Putin.E për këtë vizitë, is
Letra për Putinin që përçau serbët Lista Serbe vlerësoi sot se letra e Lëvizjes Kombëtare të Serbëve nga Kosova “Atdheu” drejtuar presidentit rus Vladimir
Putinin nuk i pëlqen më muzika Rap, arreston këngëtarët Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka kërkuar nga kabineti qeveritar që ta vë nën kontroll muzikën Rap, pasi shumë kon
Spiunia seksi nga Rusia e pranon: Punova kundër SHBA për Putinin Një grua ruse e akuzuar në SHBA se ka vepruar si një agjente për Kremlinin për të depërtuar në grupet politike ka pranua
Trump anulon takimin me Putinin Presidenti amerikan, Donald Trump, ka anuluar takimin me kreun e Kremlinit, Vladimir Putin, të planifikuar për të shtunë
Kurti u flet serbëve për Shpend Ahmetin dhe takimin e Thaçit me Putinin Lideri i VV-së Albin Kurti në një intervistë për një medium serb ka folur për gjendjen politike aktuale në Kosovë. Për H
Vuçiç bën sikur se di, habitet nga takimi i Thaçit me Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka komentuar për herë të parë takimin dhe realizimin e fotografisë në mes preside
"Fotoja e sotme e Thaçit me Putinin copëton Kosovën" Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka reaguar pas takimit që presidenti Thaçi e pati me presidentin rus Putin, të cilit i
Shqiptari më i pasur thotë se e njeh Putinin dhe e vlerëson si njeri të mirë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behxhet Pacolli, i cili ka qenë në SHBA me rastin e punimeve të Asamblesë së OKB, ka dhënë
Vuçiç nuk e bind Putinin se duhet njohur Kosova, një suprizë vjen nga Kina Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç në bisedime me presidentin rus Vladimir Putin nuk ka arritur qëllimet e paralajmër
Zbulohet dhurata e Vuçiçit për Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka takuar sot presidentin rus, Vladimir Putin, me të cilin ka biseduar për gjend