Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

putin

Flet Putin: Ja përse nuk ja uroj fitoren Joe Biden! Vladimir Putin ka folur më në fund për mungesën e reagimit zyrtar të Moskës në lidhje me fitoren e Joe Bien në zgjedhjet
Putin është sëmurë dhe do tërhiqet? Reagon Kremlini Kremlini ka mohuar mundësinë që Vladimir Putin të jetë duke planifikuar të largohet pas zërave se presidenti rus mes pre
Vuan nga sëmundja e rrallë, Putin drejt largimit nga posti (VIDEO) Presidenti rus, Vladimir Putin do të largohet nga posti në janar 2021 për shkak se vuan nga sëmundja e Parkinsonit. K
"Putini i dekoron, ata pështyjnë" Konflikti Armeni-Azerbajxhan po nxjerr në pah përveç luftës, edhe qëndrime të ashpra, e shpesh edhe fyese ndaj palëve të
Rrëfehet kontesha që që ra në dashuri me mikun oligark të Putin: Bëja jetë vulgare (FOTO LAJM) Një konteshë angleze ka rrëfyer për BBC se si ajo ra pre e lakmisë dhe dëshirës për pushtet dhe para. Bukuroshja aris
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
Navalany hedh akuzën: Pas helmimit tim, fshihet Putin Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny tha për mediat gjermane se besonte se Presidenti Vladimir Putin qëndron pas helmimit
U helmua, kundërshtari i Putin lë spitalin Kundërshtari i Putin, Alexei Navalny ka lënë spitalin në Berlin, ku ai është trajtuar pasi u sëmur muajin e kaluar gjatë
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
Detajet nga Kremlini: Putin i tha Vuçiqit se marrëveshja me Kosovën duhet të jetë e balancuar Presidenca ruse ka dhënë detaje se çka është biseduar sot në telefon mes presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe at
Zbulohet helmi, çfarë i rrezikoi vdekjen armikut të Putinit Lideri i opozitës ruse Alexei Navalny është helmuar me Novichok. Ky është përfundimi që ka arritur qeveria gjermane.
Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Dyshojnë se u helmua, çfarë tregojnë fotot e fundit të kundërshtarit të Putinit (FOTO LAJM) Njihet si kundërshtari më i njohur i Putinit. Politikani rus i opozitës, Navalny u dyshua për helmim, të premten mjekët
Nga porositja e çajit tek ulërimat: Orët e fundit të kundërshtarit të Putin para se të binte në gjendje kritike Për Alexei Navalny ishte një tjetër udhëtim rutinë në rajone. Në mënyrë të veçantë për qytetin më të madh të Siberisë, N
Skepticizmi i madh për "vaksinën e Putinit", flet eksperti amerikan Dy zyrtarë të lartë amerikanë të shëndetësisë kanë shprehur skepticizëm në lidhje me pretendimin e presidentit Vladimir
Vajza e Putin u vaksinua kundër COVID-19? Zbulohet e vërteta e del bllof Rusia (VIDEO) Qendra Kombëtare e Kërkimit Gamaleya e Rusisë në partneritet me Ministrinë e Mbrojtjes Ruse ka regjistruar váksinën e pa
"Mburret" Vuçiç: Putini më priti vetëm mua dhe një president tjetër Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është mburrur me takimin me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, duke e vlerësua
Kush janë 2 vajzat "misterioze" të Putin, jeta e bjondeve që u mbajt larg mediave (FOTO LAJM) Zbulohen fotot sekrete të vajzave të presidentit rus Vladimir Putin, pjesë e një koleksioni privat. Imazhet shfaqin
Nga Putin te Obama, pamjet që kanë "turpëruar" njerëzit e rëndësishëm të botës (FOTO LAJM) Askush nuk u shpëton incidenteve të ndryshme, qofshin yje apo edhe politikanë të rëndësishëm. Mediat e huaja kanë mbl
Kryeministri rus i infektuar me koronavirus Kryeministri rus, Mikhail Mishustin, ka thënë se është infektuar me koronavirus dhe se e ka njoftuar presidentin e Rusis