999 rezultate për

puthje

Puthje plot pasion, Rudina ndan momente intime me Marku Frrokun (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj po e shijon në maksimum lidhjen me Mark Frrokun, me të cilin shfaqet pothuajse çdo herë bashkë. Së fu
Pas puthjeve të zjarrta, dorëzohet Andi: Dua të jem vetëm për Jasminën! (VIDEO) Në programin “Përputhen” u transmetua takimi i radhës mes protagonistëve. Andi dhe Jasmina kishin takimin e tyre prej
Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti? (FOTO LAJM) Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtu
Plasin puthjet në Përputhen: Atdheu me Sarën, Andi me Jasminën Ka pasur shumë surpriza në këtë PërPuthen Prime. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e "d
Puthje pasionante në dhomën e hotelit, Arjoni surprizon modelen (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë n
A do të rifutemi në karantinë? Rakacolli: Situata në vend është kritike! Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli nuk e përjashtoi mundësinë e një mbyllje të dytë nga pandemia. Sipas Ra
Puthje pasionante me modelen italiane, Roberti tregon publikisht dashurinë e vetme (FOTO LAJM) Këngëtari Robert Berisha përflitet se është në një lidhje me modelen italiane, Maria Bove. Thashethemet nisë pasi mod
Puthje pasionante në Instagram, Dua Lipa për Anwar: I vetmi i zemrës time (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare u ka uruar ndjekësve festën e dashurisë. Dua Lipa prej kohësh shijon lidhjen me Anëar Hadid dhe
Nuk e priste askush, Jasmina puth në buzë Andin në studio (FOTO LAJM) Puthje në “Për’puthen”, për Shën Valentin! Në puntatën e djeshme të "Për'puthen Prime" u shkëmbye një puthje pasionante
Haradinaj nuk beson tek Exit Pollet: Të presim rezultatet Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për mediat pas mbylljes së votimeve dhe fillimit të
U puth live në emision me Feron, Roza Lati: Nuk më bën përshtypje! (FOTO LAJM) Moderatorja Roza Lati ka komentuar puthjen skenike me saj dhe Feros në emisonin e saj shumë kohë më parë. E ftuar në
Ish e dashura reagon pas puthjeve pasionante të Robertit me italianen: Kisha ndjenja (FOTO LAJM) Një postim në InstagramStory dhe mediat u mobilizuan! Kështu ndodhi me Robert Berishën, i cili mbrëmjen e djeshme postoi
Puthje të zjarrta me modelen italiane, zbulohet e dashura e Robert Berishës (FOTO LAJM) Robert Berisha i ka hedhur benzinë zjarrit mbrëmjen e djshme dhe është kthyer në kryefajlën e të gjitha mediave, duke pu
Tregon publikisht puthjen, Butrint Imeri konfirmoi lidhjen e re të dashurisë? (FOTO LAJM) Butrint Imeri është një ndër djemtë më simpatikë të showbiz-it shqiptar, pas të cilit shumë vajza lënë kokën. Jo rral
Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i Koresë së Jugut Song Yoo-jung, ka ndërruar jetë fatkeqësisht në moshën 26 vjeçare. Kompania e menaxhimit të mo
Pas puthjes së zjarrtë, Ana tregon si i ka marrëdhëniet me Atdheun jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, doli nga programi pas publikimit te fotove me Arjonin në shtrat. Ajo vendos
Pas puthjes së zjarrtë, Ana dhe Atdheu bëhen bashkë jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Atdheu dhe Ana trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana m
"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
Saimiri e largoi pas puthjes së zjarrtë: Arsyet i dimë vetëm unë dhe ai! (FOTO LAJM) Dy javë më parë, Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet