999 rezultate për

puthja

Ka rënë në dashuri me Andin? Jasmin bën publikisht deklaratën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme kanë plasur çokollatat në emisionin “Për’puthen”. Teksa në studio u komentuan puthjet e famshme që
E sikletosur, Miriami tregon si ndodhi puthja e parë me Albanin (FOTO LAJM) Miriami dhe Albani kanë bashkë 13 vite dhe janë një nga çiftet më jetëgjatë të showbizit. Çifti janë prindër të dy fëmij
Dukuria e rrallë pas 400 vitesh, Saturni dhe Jupiteri japin "puthjen" e festave Më 21 Dhjetor, planetët do të rreshtohen, duke u shfaqur më afër seç kanë qenë që nga mesjeta, në atë që duhet “Puthja e
Fatjoni i dha puthjen e parë, Sindi: Do shihemi në gjyq Puthja e parë për Sindin ndodhi mbrëmjen e djeshme në "Shiko kush luan". Konkurrentët e "Përputhen", ishin të ftuar në e
Bora Zemani e pranon: Ja kush është “për’puthja” dhe dashuria e jetës sime Prezantuesja e "Përputhen", Bora Zemani, ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko Kush LUAN". Ajo nuk ishte vetëm e f
Upss! Sindi jep puthjen e parë të jetës, ja me kë ndodhi Më në fund Sindi e emisionit "Përputhen" dha puthjen e saj të pare dhe ishte me Fatjonin. Kjo ndodhi ndodhi mbrëmjen
Shqipja nuk i ndahet Andit: Do e puthja tani! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Për’puth
Interesane, çfarë i ndodh trupit pas puthjes së parë Pse dëgjojmë shpesh të thuhet se puthja e parë nuk harrohet? Tingëllon naive, por në fakt është e vërtetë. Ndjesitë që p
"Sa do të doja të puthja Andin në buzë", çfarë tha Tea e Përputhen që ju ka shpëtuar (FOTO LAJM) Puntatën e djeshme në “PërPuthen”, u përfshinë në një debat Tea dhe Shqipja. Një debat ky ku nuk munguan fyerjet e to
Interesane, çfarë i ndodh trupit pas puthjes së parë Pse dëgjojmë shpesh të thuhet se puthja e parë nuk harrohet? Tingëllon naive, por në fakt është e vërtetë. Ndjesitë që p
Puthja e parë? Dua Lipa i tregon të gjitha pa hezituar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptarja Dua Lipa u është përgjigjur 30 pyetjeve në një sfidë interesante për “Ë Magazine”. Ajo ka hipur mb
Puthja e bujshme e Ledrit për Fjoralbën, reagon moderatorja (FOTO LAJM) Gjatë intervistës në emision, moderatorja Fjoralba Ponari i kërkoi Ledri Vulës të bënte një gjest romantik dhe reperi i
Një puthje në ballë është më e mirë se sa miliona puthje në buzë Një puthje është një truk i dizajnuar nga natyra që të ndalojë një fjalim kur fjalët bëhen të tepërta”, Ingrid Bergman
Shënoi dhe fitoi kampionatin me Boca Juniors, Tevez puth në buzë Maradonën (VIDEO) Mbrëmë u luajt një finale në Boca Juniors, ku vendasit fituan në ndeshjen e fundit ndaj River Plate të kampionatit dhe d
"Puthja e parealizuar" si u hoq figura e Tartarit për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut Aktorja Anisa Markarian, e njohur dhe e dashur per publikun me rolet e spikatur ne shume filma, në një intervistë të fun
"Doja t'i puthja edhe njëherë", bashkëshortja e Kobe bën dedikimin prekës pas aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Pesë ditë nga aksidenti fatal që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës ka reaguar bashkëshortja Vannessa. Me një postim në
Upss! Gjikos nuk i paska pëlqyer fare, puthja e parë me Elitën (VIDEO) Moderatorja Elita Rudi ka realizuar një intervistë me partnerin e saj, Gjikon. Çifti ka treguar më shumë detaje nga j
Shkencëtarët bëjnë zbulimin: Puthja me partnerin tregon një shumëllojshmëri informacionesh të pavetëdijshme Një puthje mund të përcjell pasion dhe butësi, por përveç zgjimit të ndjenjave të mira në trurin tonë, puthja zbulon inf
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Nga puthja e parë te martesa, Kiara Tito i tha të gjitha (VIDEO) Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito do të jetë vlogimi. E pikërishtë ditën e sotme ajo ka publikuar dhe video